Agenda 2020

Hieronder staat een overzicht van de activiteiten zoals die tot nu in 2020 gepland staan.
De wedstrijdagenda  2020 is in de algemene ledenvergadering vastgesteld. Onder voorbehoud dat nog niet alle organiserende zeilverenigingen hun wedstrijdserie bij het watersportverbond hebben aangemeld. Na 23 januari zal de agenda van de bij  het watersportverbond aangemelde wedstrijden definitief zijn.

  • De hieronder in blauw aangegeven evenementen tellen mee voor de Landelijke Competitie 2020.
  • Wedstrijdseries die plaatsvinden op dezelfde data als de hier boven in blauw aangegeven evenementen tellen niet mee voor de Landelijke Competitie 2020.
  • De Jollymidweek telt niet mee voor de Landelijke Competitie 2020.

Download de wedstrijdagenda 2020 voor eigen gebruik

Boot Holland
Wanneer: 07-02-2020 t/m 11-02-2020
Waar: Leeuwarden
Organisator

Hiswa
Wanneer: 11-03-2020 t/m 15-03-2020
Waar: Rai Amsterdam
Organisator

Training Zuidlaardermeer
Wanneer: 28-03-2020
Waar: Meerweg 58, Kropswolde

Paashaaswedstrijden
Wanneer: 11-04-2020 t/m 12-04-2020
Waar: Elfhoevenplas
Organisator

Openingswedstrijden
Wanneer: 18-04-2020 t/m 19-04-2020
Waar: Sneekermeer
Organisator
: KWS

Voorkaag
Wanneer: 25-04-2020 t/m 26-04-2020
Waar: Kagerplassen
Organisator

Voorjaarswedstrijden
Wanneer: 02-05-2020 t/m 03-05-2020
Waar: Pikmeer en Wijde Ee
Organisator

Gouwe Ouwe
Wanneer: 02-05-2020 t/m 03-05-2020
Waar: Kralingseplas
Organisator

Lustrum Twaalfvoetsjollenclub
Wanneer: 09-05-2020
Waar: nnb
Organisator
:

Sprintwedstrijden (optie)
Wanneer: 16-05-2020 t/m 17-05-2020
Waar: Loosdrechtse plassen
Organisator
: KWV Loosdrecht

50e Kleine Sneekweek
Wanneer: 21-05-2020 t/m 24-05-2020
Waar: Sneekermeer en de Poelen
Organisator
: KWS

Hemelvaart wedstrijden
Wanneer: 23-05-2020 t/m 24-05-2020
Waar: Loosdrechtse Plassen
Organisator

Pinksterdriedaagse
Wanneer: 30-05-2020 t/m 01-06-2020
Waar: Pikmeer en Wijde Ee
Organisator
: GWS

Pinksterevenement West
Wanneer: 30-05-2020 t/m 01-06-2020
Waar: Kagerplassen

Hollandweekend
Wanneer: 13-06-2020 t/m 14-06-2020
Waar: Loosdrechtse Plassen
Organisator

District Noord Kampioenschappen
Wanneer: 13-06-2020 t/m 14-06-2020
Waar: Sneekermeer
Organisator
: KWS

Braassem Summer Regatta
Wanneer: 13-06-2020 t/m 14-06-2020
Waar: Braassemermeer
Organisator

Nieuw Loosdrecht Weekend
Wanneer: 27-06-2020 t/m 28-06-2020
Waar: Loosdrechtse plassen
Organisator

Vrijbuiterweekend
Wanneer: 04-07-2020 t/m 05-07-2020
Waar: Loosdrechtse Plassen
Organisator

173e Open Wedstrijden en 60e Nationale Princenhoftocht
Wanneer: 04-07-2020 t/m 05-07-2020
Waar: Wateren rond Grou en Eearnewâld
Organisator

100e Kaagweek
Wanneer: 22-07-2020 t/m 26-07-2020
Waar: Kagerplassen
Organisator

85e Sneekweek
Wanneer: 01-08-2020 t/m 06-08-2020
Waar: Sneekermeer en de Poelen
Organisator
: KWS

NIWA
Wanneer: 08-08-2020 t/m 09-08-2020
Waar: Nieuwkoopse Plassen
Organisator

Alkmaar Open
Wanneer: 14-08-2020 t/m 16-08-2020
Waar: Alkmaardermeer
Organisator
: CAM

NK 12-voetsjol
Wanneer: 22-08-2020 t/m 24-08-2020
Waar: Langweerder Wielen

162e Open wedstrijden Langweer
Wanneer: 29-08-2020 t/m 30-08-2020
Waar: Langweerder Wielen
Organisator

160e Hardzeildagen
Wanneer: 05-09-2020 t/m 06-09-2020
Waar: Pikmeer en Wijde Ee
Organisator

Najaarswedstrijden Het Witte Huis
Wanneer: 12-09-2020 t/m 13-09-2020
Waar: Loosdrechtse plassen
Organisator

Klassevenement Noord
Wanneer: 19-09-2020 t/m 20-09-2020
Waar: Pikmeer en Wijde Ee
Organisator
: GWS

Sprintwedstrijden (optie)
Wanneer: 19-09-2020 t/m 20-09-2020
Waar: Loosdrechtse Plassen
Organisator
: KWV Loosdrecht

Sluitingswedstrijden
Wanneer: 26-09-2020 t/m 27-09-2020
Waar: Sneekermeer
Organisator
: KWS

Nakaag
Wanneer: 26-09-2020 t/m 27-09-2020
Waar: Kagerplassen
Organisator

Houtskoolcup/Klassenevenement Midden
Wanneer: 26-09-2020 t/m 27-09-2020
Waar: Loosdrechtse plassen
Organisator