Wedstrijduitslagen 2022

KWS, Sneekweek, 6 t/m 11 augustus 2022

1468Hans Nieuwland101-32331
2824Pieter Bleeker1444141-6
3742Emiel Westerhof, Annabelle Westerhof22(dsq)64129
4674Erik van der Meer, Jacqueline Brijder2257325-8
5735Klaas Koning302116-1674
6401Louis van Ameijden Zandstra33132576-19
7850Floris van der Meer, Akkejant Mink38657128-14
8840Anjo Klinkenberg Klinkenberg, Alexander Klinkenberg3979-115117
9815Erik Bruijn47101296-1610
10670Arnold Salverda4788128-1311
11814Gerrit Klugkist, Leeuwarden5711-181813123
12867Willem de Boer59171413-18105
13861Durk Zandstra60915159(ocs)12
14787Jan Hak661513-1714915
15876Jan Kuik6818(ufd)1015ocs2
16558Marco Piket69-20208111713
17709Klaas Weissenbach7012(dns)14174dns
18757Thom van der Pol7331(dns)dnsdnsdns
19685Erik de Vries741910201015(dns)
20888Francien Griffioen811616-21191416
21786Victor van Solinge82141716-201817
22739Piet Velink96-211919211918

 

KWV De Kaag, Kaagweek, 13 t/m 17 juli 2022

1797Jan Willem TEN KLEY46.025.02.05.08.01.04.05.0(OCS)
2 652Pieter DANIELS34.026.0(8.0)1.02.07.03.08.05.0
3665Bert OSBORNE47.026.0(DNC)2.06.03.09.02.04.0
4 186Harm YNTEMA42.031.03.04.0(11.0)8.08.06.02.0
5268Hans REYERS, Mea NOTA53.032.0(RET)3.015.06.02.03.03.0
6688Tonny SURENDONK, Bernadette WOSTEN42.033.04.0(9.0)3.04.05.09.08.0
7830Sipke SCHUURMANS56.035.01.0(DNC)9.02.0DNC1.01.0
8348Daan DANIELS49.036.07.06.05.0(13.0)1.011.06.0
9209Nick SCHEPP58.037.05.08.01.09.07.07.0(OCS)
10656Robin NIEBOER69.056.011.011.010.05.012.0(13.0)7.0
11373Jos van der VOORT85.064.010.010.07.0(DNC)6.010.0DNC
12675Jan Bart LUCAS86.065.09.07.04.011.013.0(DNC)DNC
13666Rudy KUITERS, Dick SNOEK82.068.013.0(14.0)13.010.011.012.09.0
14711Marcelien NEELEMAN-HOOGENDAM93.072.0(DNC)13.012.012.010.04.0DNC
15692Jan de VREEDE98.077.012.012.014.0(DNC)15.014.010.0
16789Frans ZITMAN119.098.0(DNC)15.0DNCDNC14.016.011.0
17874Arent van GELDER124.0103.014.0(DNC)16.0DNC16.015.0DNC
18839Hans van der MEER132.0111.06.0(RET)DNCDNCDNCDNCDNC
19885Bas KORSWAGEN147.0126.0(DNC)DNCDNCDNCDNCDNCDNC
19607Clemens WIGGERS147.0126.0(DNC)DNCDNCDNCDNCDNCDNC

 

KWS, Clubkampioenschap, 9 en 10 juli 2022

1850Floris van der Meer63111
2674Erik van der Meer112243
3824Pieter Bleeker124332
4861Durk Zandstra191dns24
5685Erik de Vries296dns65
6401Louis van Ameijden Zandstra307dns56
7786Victor van Solinge375dns8dns
8740Tjeerd De Jong, Joure43dnsdns7dns
9814Gerrit Klugkist, Leeuwarden48dnsdnsdnsdns
9854Frans Portiek48dnsdnsdnsdns
9872Henk Tromp48dnsdnsdnsdns

 

KZV Oostergoo, 175e Open Wedstrijden, 3 juli 2022

1888Bruin Blauwtje Pieter Bleeker Groningen 211
2869Trupial Wim Bleeker Assen 422
3674GabberErik van der MeerGrou 853
4850Brave Hendrik Floris van der Meer Grou 844
5814Vijftig+ Gerrit Klugkist Leeuwarden 1275
6859Uisce beatha Bert Bos Muntendam 1486
7401ToosLouis van Ameijden Zandstra Joure 16610
8786Lekvogel Victor van Solinge Terherne20137
9872Fientje Henk TrompLeeuwarden 20128
10718Waterlander Fred Udo Monnickendam 20119
11877Maatje Hero Breuning Maurik 211011
12670QibArnold Salverda Grou 243DNS
13824OranjetipjeRivat Edin Turkije 281612
14848Proud Leen van Willigen Overdinkel 291514
15867eigenwiis Willem de Boer Leeuwarden 309DNS
16623Tromp Sikko Steenstra Rotterdam 301713
17B46 Marit Tony Peters Mechelen 341816
18788Tommelmantsje Piet de Boer Joure 3514DNS
19673LotjeJurri Rooyackers Den Haag 36DNS15
20170Muchacha Richard Reurslag Krommenie 4019DNF

 

KZV Oostergoo, 62e Princenhoftocht, 2 juli 2022

1850Floris van der Meer 314
2674Erik van der Meer 224
3869Wim Bleeker 6410
4670Arnold Salverda 5510
5877Hero Breuning 11011
6786Victor van Solinge 8311
7859Bert Bos 4711
8718Fred Udo 9615
9872HenkTromp 71118
10888Pieter Bleeker 11819
11623Sicco Steenstra 10919
12848leen van Willigen 121224
13824Rifat Edin (TUR) 131326
14867Willem de Boer 171431
15848Tony Peters (BEl) 141731
16170Richard Reurslag 161531
17628Obbe Siderius 151631
18401louis van Ameijden Zandstra DNC DNC 48
19814Gerrit Klugkist DNC DNC 48
20788Piet de Boer DNC DNC 48
21673Jurrl Rooyakkers DNC DNC 48
22605Nick Jankowski (USA) DNC DNC 48
23641Tjibbe van der laan DNC DNC 48

 

GWV De Vrijbuiter, Vrijbuiterweekend, 2 en 3 juli 2022

1832Rina de Nooijer, Henk Wittenberg153651
2355Pieter Prins, Pieter Prins1851102
3753Duuk Dudok van Heel2421714
4573Frans Smits, Bob van der Pol2514218
5468Hans Nieuwland3541867
6772Willem Prins36122175
7669Patricia Surendonk, Patricia Surendonk3889417
8658Ron van Dijl, Barbara Middeldorp42716136
9688Tonny Surendonk, Ineke Dankelschijn42681414
10101Tries Scherpel, Siep Scherpel43157183
11664Tom Fick, Willemien Rooswinkel441312712
12767Bob Coebergh471010198
13784Jan-Piet Lohmann489ocs310
14601Hans Pleijsier50183209
15731Annelize Wreesmann5519131211
16840Anjo Klinkenberg, nb561615916
17741Chris Goedhart, nvt5911148dnc
18209Nick Schepp, Nick Schepp6114516dnc
19812Peter van Brummelen74dnc1111dnc
20803Jules ten Berg77dnc211515
21883Eduard van Dishoeck, Eduard van Dishoeck8121192219
22711Marcelien Neeleman-Hoogendam, nnb86dnfdnc2113
23723Gerard Holla, Corrie v d Pouw Kraan922020dncdnc
24839Hans van der Meer9517dncdncdnc
25878Edwin Burggraaf104dncdncdncdnc

 

KWS, Zomerwedstrijden, 25 en 26 juni 2022

1850Erik van der Meer, KWS, KON. WV SNEEK83221
2735Klaas Koning, KWS, KON. WV SNEEK91152
3861Durk Zandstra, 13469, KWS132344
4401Louis van Ameijden Zandstra, KWS, KON. WV SNEEK174715
5670Arnold Salverda, KZV Frisia255893
6867Willem de Boer, KWS, KON. WV SNEEK279639
7814Gerrit Klugkist, KWS, KON. WV SNEEK278487
8558Marco Piket, KWS, KON. WV SNEEK3075dnc6
9685Erik de Vries, KWS, KON. WV SNEEK3410978
10786Victor van SOLINGE, KWS, KON. WV SNEEK366dnc6dnc
11742Emiel Westerhof, KWS, KON. WV SNEEK48dncdncdncdnc

 

WSV Het Witte Huis, Nieuw Loosdrechtweekend, 18 en 19 juni 2022

1573Frans SmitsVrijb94113
2847Henk WittenbergVrijb91242
3802Huub de HaasVrijb123621
4834Piet van ZantenHWH186435
5832Rina de NooijerVrijb202576
6878Edwin BurggraafVrijb268864
7606Peter CaldenhovenVrijb26575DNC9
8741Chris GoedhartKWVL2873DNC9DNC9

 

WV Braassemermeer, Summer Regatta,  18 en 19 juni 2022

1468Hans NIEUWLAND8112-322
2652Pieter DANIELS 1133311-4
3268Mea NOTA 1222-4431
4209Nick SCHEPP144(DNF)1243

 

KWVL, Holland Weekend, 11 en 12 juni 2022

1802Huub de Haas, Jelle de Haas23354512(ufd)3
2573Frans Smits, Bob van der Pol25223234-109
3355Pieter Prins, Marjolijn Prins29410(ufd)47121
4840Anjo Klinkenberg, Huib Ozinga531785314-2115
5664Tom Fick, Willemien Rooswinkel5771526912(ufd)6
6658Ron van Dijl, Barbara Middeldorp63141361616(dns)7
7669Patricia Surendonk661391085(ufd)ufd
8209Nick Schepp746478118(ufd)ufd
9731Annelize Wreesmann7812-1813131015510
10803Jules ten Berg, Juul ten Berg8211111475(ufd)4ufd
11829Jelle de Waard, -8997(ufd)121966dns
12741Chris Goedhart91169119171712(dns)
13784Jan-Piet Lohmann94-1816121513141311
14821Iman Damsté9551(ufd)dns1213ufd4
15847Henk Wittenberg, Rina de Nooijer100(dns)dnsdnsdns2332
16878Edwin Burggraaf102-222116171610913
17883Eduard van Dishoeck111211915(dns)1819712
18895Lodewijk Slippens112201217(dnf)20181114
19865Sjouke Dykstra12413(dns)11141511dnsdns
20832Rina de Nooijer, Henk Wittenberg125861011(dns)dnsdnsdns
21767Bob Coebergh131(dns)dnsdns16dns988
22745Jacqueline Françoys, Mary Plantenga137102089(dns)dnsdnsdns
23723Gerard Holla15315221818(dns)20dnsdns
24755Huib Ozinga, Anjo Klinkenberg161(dns)dnsdnsdns47dnsdns
25896Jan Docter1861917(dns)dnsdnsdnsdnsdns
26601Hans Pleijsier194(dns)14ufddnsdnsdnsdnsdns
27688Tonny Surendonk210(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
27753Duuk Dudok van Heel210(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
27834Piet van Zanten210(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdns

 

Vereniging Grouwster Watersport (GWS) en KWV Frisia, Pinkstertweedaagse, 4 en 5 juni 2022

1888Bleeker, P. 3-3111
2861Zandstra, D. 61-323
3674Meer, E. van der 842-52
4850Meer, F. van der1224-66
5740Jong, de T. 16-7574
6670Salverda, A.17674(dns)
7685Vries, de E. 1856(dnf) 7
8786Solinge, V. van24(dns) dns 35
9788Boer, de P. 2588-99
10865Dijkstra, S.32(dns) dns 88
11854Portiek, F. 37129(dns) dns
12739Velink, P. 419(dns) dns dns
13401Ameijden- Zandstra, L. van 4210(dns) dns dns
14878Burggraaf, E. 4311(dnf) dns dns
15867Boer, W. de 48(dns) dns dns dns

 

KWV De Kaag, Pinksterevenement, 4 t/m 6 juni 2022

GOLDFlight 1Flight 2Flight 3Flight 4Flight 5Flight 6Final 1Final 2
1  830Sipke SCHUURMANSKWVDK11.53.0(0.5)0.50.50.5(OCS5.0)0.51.0(3.0)
2  755Huib OZINGA Anjo KLINKENBERGKWVL8.03.5(1.0)(1.5)1.00.50.50.5(2.0)1.0
3  745Jacqueline FRANCOYS Marcelien NEELEMANKWVL21.57.5(1.5)0.51.0(1.5)1.01.04.0(11.0)
4  278Rémy ARNAUD23.59.5(2.0)2.02.01.0(OCS5.0)1.53.0(7.0)
5665Bert OSBORNEKWVDK35.011.0(3.5)(3.5)2.52.51.03.0(DNF17.0)2.0
6  797Jan Willem TEN KLEY38.513.00.51.00.5(3.5)(OCS5.0)1.0(DNF17.0)10.0
7  186Harm YNTEMAKWVDK29.514.52.0(4.0)2.52.0(3.0)2.06.0(8.0)
8  877Hero BREUNINGKWVL37.014.51.02.51.5(3.5)2.5(4.0)7.0(15.0)
9  664Tom FICKKWVL27.515.03.02.53.0(4.0)2.5(3.5)(5.0)4.0
10  666Rudy KUITERS Mary PLANTENGAKWVDK33.515.0(3.0)1.5(3.5)3.02.02.5(12.0)6.0
11  411Hans REYERS M NOTAKWVDK34.016.01.51.0(3.0)1.00.5(2.0)(13.0)12.0
12  348Daan DANIELSARENZV33.516.5(4.5)3.0(3.5)2.03.53.0(9.0)5.0
13  652Pieter DANIELS35.018.02.53.0(4.0)3.01.5(4.0)8.0(9.0)
14  209Nick SCHEPP43.520.5(4.0)RAF4.02.0(OCS5.0)3.01.510.0(14.0)
15  658Ron van DIJL Barbara MIDDELDORPKWVL42.020.53.5(4.5)(4.0)1.52.02.511.0(13.0)
16  656Robin NIEBOERKWVDK43.521.5(2.5)2.01.52.51.5(3.5)14.0(16.0)

SILVERFlight 1Flight 2Flight 3Flight 4Flight 5Flight 6Final 1Final 2
1  FRA 54Nicolas SAUMAGNEBNSCI13.03.5(1.5)0.51.0(2.0)0.50.5(6.0)1.0
2  NED 882Tom WESTEN10.04.00.5(1.5)0.51.01.0(1.5)1.0(3.0)
3  864Martin TROMPERTZVW15.56.51.0(1.5)0.5(1.5)1.01.03.0(6.0)
4  692Jan de VREEDEWVB21.56.50.51.0(RAF4.0)0.50.5(DNS4.0)4.0(7.0)
5  NED 743Pieter CUPERUSKWVDK21.08.51.0(2.0)1.01.0(2.5)0.55.0(8.0)
6  687Chantal BLOEMHARDKWVDK23.511.5(1.5)0.5(1.5)0.51.51.08.0(9.0)
7  NED 789Frans ZITMANKWVDK29.012.02.0(RAF5.0)(DNC5.0)2.02.02.0(7.0)4.0
8  NED 607Clemens WIGGERSKWVDK33.015.0(OCS4.5)1.02.01.51.5(2.5)9.0(11.0)
9  840Anjo KLINKENBERGKWVL44.018.0(DNC4.5)DNC4.0DNC4.0(DNC4.5)DNC4.0DNC4.0(DNC17.0)2.0
10  675Jan Bart LUCASKWVDK34.019.0DNC4.5DNC4.0(DNC5.0)DNC4.5DNC4.0(DNC5.0)2.0(5.0)
11  NED 614Rianne VANDEN BOOMENKWVL54.027.0DNC4.5(DNC5.0)DNC4.0DNF4.5(DNC5.0)DNC4.0(DNC17.0)10.0
12  NED 143Wim SCHOEMAKERKWVDK59.033.0(DNC4.5)DNC4.0DNC4.0(DNC4.5)DNC4.0DNC4.0(DNC17.0)DNC17.0
13  NED 874Arent van GELDERKWVDK61.034.0DNC4.5(DNC5.0)DNC4.0DNC4.5(DNC5.0)DNC4.0(DNC17.0)DNC17.0
14  839Hans van der MEERKWVDK61.034.0DNC4.5DNC4.0(DNC5.0)DNC4.5DNC4.0(DNCDNC5.0)(DNC17.0)DNC17.0
15  NED 634Peter KORSWAGENKWVDK63.036.0DNC4.5(DNC5.0)(DNC5.0)DNC4.5DNC5.0DNC5.0(DNC17.0)DNC17.0
15  NED 673Jurri ROOYACKERSKWVDK63.036.0DNC4.5(DNC5.0)(DNC5.0)DNC4.5DNC5.0DNC5.0(DNC17.0)DNC17.0

 

WSV Het Witte Huis, Hemelvaartwedstrijden, 28 en 29 mei 2022

1845A.J. KnitelKWVL7211-321
2802Huub de HaasVrijb9122-1113
3753Duuk Dudok van HeelKWVL193442-86
4508Jaap WientjesKWVL19-635452
5209Nick Scheppde Kaag30556-1095
6573Frans SmitsVrijb339636-109
7834Piet van ZantenHWH47(DNC16)DNC16DNC16168
8664Tom FickKWVL54(DNC16)DNC16DNC168410
9601Hans PleijsierKWVL56(DNC16)DNC16DNC1653DNC16
10688Tonny SurendonkKWVL56(DNC16)DNC16DNC161374
11891Cees KurpershoekKWVL5747(DNF16)14OCS16DNC16
12880Harry.j. HeijstVrijb57(DNC16)DNC16DNC167117
13812Peter van BrummelenKWVL5788(DNC16)9DNC16DNC16
14821Iman DamstéKWVL677(DNC16)DNC1612OCS16DNC16
15723Gerard HollaHWH80(DNC16)DNC16DNC16DNC16DNC16DNC16

 

KWS, Kleine Sneekweek, 26 mei t/m 29 mei 2022

1888Pieter Bleeker731-3
2850Floris van der Meer912-6
3674Erik van der Meer923-4
4786Victor van SOLINGE19ocs4-2
5685Erik de Vries224dnc-5
6558Marco Piket255dnc-7
7830Sipke Schuurmans27ocsdnc-1
8401Louis van Ameijden Zandstra39dncdnc-dnc
8709Klaas Weissenbach39dncdnc-dnc
8740Tjeerd De Jong, Joure39dncdnc-dnc
8742Emiel Westerhof, Annette Westerhof39dncdnc-dnc
8814Gerrit Klugkist, Leeuwarden39dncdnc-dnc

 

KWV Frisia, Voorjaarswedstrijden, 30 april en 1 mei 2022

1869Wim Bleeker 211
2888Pieter Bleeker 422
3670Arnold Salverda 853
4814Gerrit Klugkist 936
5850Floris van der Meer 945
6786Victor van Solinge 1468
7859Bert Bos 1587
8848Leen van Willigen 1679
9674Erik van der Meer18dns 4
10861Durk Zandstra 24dns 10
11854Frans Portiek 25dnf11
12739Piet Velink 28dnc dns
12740Tseard de Jong28dncdns

 

WSV Rotterdam, Gouwe Ouwe, 7 en 8 mei 2022

1757Thom van der Pol92115
2884Paul Bergwerff146431
3877Hero Breuning171646
4348Daan Daniels194384
5268Hans Reyers2335510
6508Jaap Wientjes2457102
7209Nick Schepp3291328
8666Rudy Kuiters35101177
9864Martin Trompert38149123
10751Donald Schotel418106dnf
11848Leen van Willigen4372dnsdns
12652Pieter Daniels43158911
13623Sikko Steenstra481115139
14711Marcelien Neeleman Hoogendam52121211dns
15846Anne Roskam611314dnsdns
16675Donald Schotel68dnsdnsdnsdns