Wedstrijduitslagen 2019

WSV Braassemermeer, Braassem Summer Regatta, 15 en 16 juni 2019
1734Pieter Daniels 73-4121
2652Daan Daniels 9-51512
3468Hans Nieuwland 9123-53
4268M.Nota 1223-634
5692Jan de Vreede 184626-7
6748Hans de Waard 18-65445
7534Carlien Daniels, Marc Dullaert 28-88776
8718Fred Udo 3277(dns) dns dns

District Noord Kampioenschap, Heegermeer (15 en 16 juni 2019)
afgelast wegens te weinig deelname

 

KWV Frisia, Pinksterdriedaagse, 8 t/m 10 juni 2019
1674Erik van der Meer, Grou, Jacqueline Brijder4112-3
2861Durk Zandstra, Bussum834-61
3850Floris van der Meer, Leeuwarden822-54
4859Bert Bos, Muntendam11(dnf)632
5641Tjibbe van der Laan, Leeuwarden12-5345
6603Luuk Ooms136-716
7770Harry Kort, Lelystad16457(dns)
8558Sjouke Dykstra, Mantgum33(dns)dnsdnsdns
8685Erik de Vries, Tjalleberd33(dns)dnsdnsdns
8788Piet de Boer, Joure33(dns)dnsdnsdns

KWV De Kaag / De Twaalfvoetsjollenclub, Pinksterevenement, 8 t/m 10 juni 2019
Gold fleet
1TUR874Anil Cetin, SH 1325411-7
2869Wim Bleeker, SH 1553322-12
3755Huib Ozinga, Evert van Essen 1844-15433
4824Pieter Bleeker, Geja van Ommen195-63542
5845Fred Knittel, SH 21172-1165
6830Sipke Schuurmans, Astrid Schuurmans237-142671
7753Duuk Dudok van Heel, Lia Dudok van Heel28311158(dns)
8573Frans Smits, Bob v.d. Pol2924995(dnf)
9277Nanco Oskam, Mary Plantenga 40(ocs) 3513136
10411Hans Reyers, Mea Nota406128-25104
11688Tonny Surendonk, Det Wosten42178818(dns)
12734Pieter Daniels, SH4242-16101511
13652Daan Daniels436-14671410
14468Hans Nieuwland, SH449111239(dns)
15508Jaap Wientjes, SH 523915-19169
16840Anjo Klinkenberg, nb53-17211121216
17209Nick Schepp, SH 541011614-2113
18848Leen van Willigen, SH 611210724(dns) 8
19773Victorine Bredero, Folkert Kamminga 6671752611(dns)
20637Jan Roelf Korswagen, SH 7082061620(dns)
21112Bert Hamminga, SH Anneke 70812(dsq) 181715
22658Ron van Dijl, Barbara Middeldorp 711181721-2314
23421Mary Oskam Plantenga, nb 74158420(dns) dns
24675Jan Bart Lucas, Blanche Lucas75115142322(dns)
25673Jurri Rooyackers, nb75186717(dnf) dns
26839Hans van der Meer, SH7899192219(dns)

Silver Fleet
1666Rudy Kuiters, Dick Snoek 26-141110212
2380Rieks Reyers, Reyers Clan38-161311149
3534Carlien Daniels, Marc Dullaert41-201591151
4865Hero Breuning, Rianne van den Boomen45-201813725
5588Jaap van Hasselt, Marie Claire Guegan 5013-22121933
6GBR 57 Colin Blewett, SH5016-1910897
7882Tom Westen, SH54-2410181088
8TUR 665 Rifat Edin, SH6023221410(dns)
9692Jan de Vreede, SH601517193(dnf) 6
10797Jan Willem ten Kley, SH6521181457(dnf)
11656Robin Nieboer, SH74-22202217114
12SUI 8 Xavier Bernard, SH7417-2320121510
13GER 825 Eckhard Scheufler, SH8714(dns) 201313dns
14607Clemens Wiggers, SH88211921216(dns)
15587Pieter Ballegooyen, nb 89101525(ret) 12dns
16885Peter Korswagen, SH901921176(dns) dns
17780Evert van Essen, SH93131313(dns) dns dns
18FRA 48 Pierre Lambert, SH9518161816(dns) dns
19JPN 785 Yoichy Komori, Kazuyoshi Yanagisawa9712212215(dnf) dns
20687Chantal Bloemhard, nb1011924241816(dns)
21864Martin Trompert, SH105(ocs) 162114ret dns
22FRA 45 Philippe Le Rouzo, ?1052523232014(dns)
23661Lex Burgel, SH117(ocs) dns dns 9dns dns
24414Ed van Cortenberghe, SH135(dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
24GER 223 Elena Gasenzer, SH135(dnc) dnc dnc dnc dnc dnc

WSV Het Witte Huis, Hemelvaartwedstrijden, 1 en 2 juni 2019
1753Duuk Dudok van HeelKWVL132-115114
2834Piet van ZantenHWH1511256-14
3688Tonny SurendonkKWVL19353-653
4573Frans SmitsVrijb2192-12721
5802Huub de HaasVrijb26691-1246
6832Rina de NooijerVrijb2844144-152
7845Fred KnitelKWVL295-109375
8606Peter CaldenhovenVrijb371331128DNC21
9259Wim BroerVrijb41813893DNC21
10209Nick ScheppDe Kaag42-186710910
11508Jaap WientjesKWVL487126-151112
12731Annelize WreesmannKWVL541471014-179
13891Cees KurpershoekKWVL5812-151511128
14848Leen van WilligenVrijb6115DNC21DNC218107
15812Peter van BrummelenKWVL6911161316-1813
16277Nanco OskamKWVL711784DNC21DNC21DNC21
17880Harry HeijstVrijb7210-1716171415
18601Hans PleijsierKWVL771918DNC21131611
19896Jan DocterKWVL821614DNC211813DNC21
20414Ed Van CortenbergheDe Kaag105DNC21DNC21DNC21DNC21DNC21DNC21

KWS, Kleine Sneekweek, 30 mei t/m 2 juni 2019
1674erik van der meer, grou, jacqueline brijder8(dnf)2222
2861df zandstra, bussum, nvt112135-6
3603jeanet blokland, workum, luuk ooms18171-119
4859bert bos, muntendam, nvt1833-775
5735klaas koning, bolsward, ntb22(dnc)5dnc13
6786victor van solinge, terherne, francien griffioen22644-88
7886siebrand deen, joure, nnb23565-107
8685erik de vries, tjalleberd, n.v.t.28486-1210
9850floris van der meer, leeuwarden, n.v.t29(ret)dnc844
10433hero nieveen, indijk, bouwien vd zweep30(dnc)dncdnc31
11641t.van der laan, leeuwarden, nvt40(dnc)999dnc
12788p.a.j. de boer, joure, nvt42(dnc)10dnc6dnc

KWV Frisia, Voorjaarswedstrijden, 4 en 5 mei 2019
1861Durk Zandstra 3111
2859Bert Bos 8224
3674Erik van der Meer 8332
4850Floris van der Meer 12453
5786Victor van Solinge 14545
6865Hero Breuning 30dns dns dns
6788Piet de Boer 30dns dns dns
6886Siebrand Deen 30dns dns dns
6641Tjibbe Van Der Laan 30dns dns dns

WSV Rotterdam, Gouwe Ouwe, 4 en 5 mei 2019

1268Reyers Nota71141
2884Paul Bergwerf134333
3734Pieter Daniels163472
4380Rieks Reyers27228dns
5864Martin Trompert326dns56
6666Rudy Kuiters33dnf567
7508Jaap Wientjes36dnfdns15
8652Daan Daniels36dnsdns24
9209Nick Schepp445dns9dns
10693?51dns6dnsdns
11356Jeroen Slee55dncdnc10dns
12755Huib Ozinga60dnsdnsdnsdns
121Jan Scholten60dnsdnsdnsdns
12637Jan Korswagen60dncdncdnsdns

KWV de Kaag, Voorkaag, 27 en 28 april 2019

1692Jan de Vreede 11542
2209Nick Schepp 12264
3864Martin Trompert 12435
4277Nanco Oskam, Mary Plantenga 15159
5468Hans Nieuwland 15771
6508Jaap Wientjes 18927
7414Ed van Cortenberghe 18693
8380Rieks Reyers 213810
9658Ron van Dijl, Barbara M., Pieter A.2581dns
10112Bert Hamminga 2811116
11656Robin Nieboer 2810108
12607Clemens Wiggers 48dns dns dns
12666Rudy Kuiters, Dick Snoek 48dns dns dns
12675Jan Bart Lucas, Blanche Lucas-Janssen 48dns dns dns
12797Jan Willem ten Kley 48dns dns dns

KWS, Openingswedstrijden, 27 en 28 april 2019

1433hero nieveen, indijk, robert foekema4211
2674erik van der meer, grou, nnb5122
3861df zandstra, bussum, nvt204dns3
4886siebrand deen, groningen, andela de zwart233dns7
5859bert bos, muntendam, nvt30dnsdns4
6742emiel westerhof, sneek, nnb31dnsdns5
7814t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist32dnsdns6
8685erik de vries, tjalleberd, n.v.t.34dnsdns8
9786victor van solinge, terherne, franien griffioen35dnfdns9
10848leen van willigen, overdinkel, nvt36dnsdns10
11641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkest39dnsdnsdns
11784jeanet blokland, workum, nnb39dnsdnsdns