Wedstrijduitslagen 2018

Op deze pagina de uitslagen van het seizoen 2018:

Klassenevenement Houtskoolcup, KWV Loosdrecht, 29 en 23 september 2018

1NED 869Wim Bleeker633
2NED 845Fred Knitel761
3NED 669Patricia Surendonk Det Wosten752
4NED 684Karel de Boer Melle de Boer927
5NED 380Hans Reyers Mea Nota14410
6NED 628Jan-Piet Lohmann1578
7NED 753Duuk Dudok van Heel Lia Dudok van Heel16115
8NED 745Jacqueline Francoys Jacques Francoys23176
9NED 573Frans Smits Bob van der Pol23149
10NED 848Leen van Willigen27234
11NED 731Annelize Wreesmann281612
12NED 508Jaap Wientjes30255
13NED 888Pieter Bleeker Geja van Ommen30822
14NED 664Tom Fick Willemien Rooswinkel311021
15NED 606Peter Caldenhoven311219
16NED 861Durk Zandstra321814
17NED 829Jelle de Waard352411
18NED 895Lodewijk Slippens351916
19NED 803Jules ten Berg Juul ten Berg372017
20NED 812Peter van Brummelen381127
21NED 864Martin Trompert401525
22NED 828Frits Verbruggen Floyd Frits Verbruggen443113
23NED 834Piet van Zanten442618
24NED 865Hero Breuning Rianne van den Boomen452124
25NED 209Nick Schepp502723
26NED 101Tries Scherpel51942(UFD)
27NED 830Sipke Schuurmans Astrid Schuurmans551342(UFD)
28NED 883Eduard van Dishoeck563026
29NED 636Roderik van Voorst tot Voorst582830
30NED 779Willem Roelands602931
31NED 688Tonny Surendonk Ineke Dankelschijn624220
32NED 635Denis Oosterman623329
33NED 772Willem Prins642242(UFD)
34NED 797Hans Mallant Marjolijn Gerbens7042(DNC)28
35NED 891Cees Kurpershoek743242(UFD)
36NED 414Ed van Cortenberghe8442(DNC)42(DNC)
36NED 421Mary Plantenga8442(DNC)42(DNC)
36NED 578Ben Akkerman8442(DNC)42(DNC)
36NED 733Hans Idzerda8442(DNC)42(DNC)
36NED 854Frans Portiek8442(DNC)42(DNC)
36NED 880Harry Heijst Tonny Surendonk8442(DNC)42(DNC)

Nakaag, KWV De Kaag, 22 en 23 september 2018

1864Martin Trompert4112
2508Jaap Wientjes10343
3758Bert Osborne11461
4748Hans de Waard14275
5656Robin Nieboer14626
6209Nick Schepp14734
7666Rudy Kuiters2155dns
8607C. Wiggers23887
9839Hans van der Meer33dnsdnsdns

Najaarsweekend, Het Witte Huis, 22 en 23 september 2018

1753Duuk Dudok van HeelKWVL4(2)1111
2573Frans SmitsVrijb7122(3)2
3834Piet van ZantenHWH184(DNC9)DNC923
4606Peter CaldenhovenVrijb2433(DNF9)DNC9DNC9
5828Frits VerbruggenKWVL2754(DNF9)DNC9DNC9
6601Hans PleijsierKWVL36(DNC9)DNC9DNC9DNC9DNC9
6688Tonny SurendonkKWVL36(DNC9)DNC9DNC9DNC9DNC9
6880Harry HeijstVrijb36(DNC9)DNC9DNC9DNC9DNC9

Sluitingswedstrijden, KWS, 22 en 23 september 2018

1433hero nieveen, indijk, robert foekema211
2786victor van solinge, terherne, francien griffioen132dnc
3401louis f. van ameijden zandstra, langweer, nnb22dncdnc
3641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist22dncdnc
3674erik van der meer, grou, nnb22dncdnc
3709k weissenbach, sneek, nvt22dncdnc
3742emiel westerhof, sneek, nnb22dncdnc
3814gerrit klugkist, leeuwarden, tjibbe vd laan22dncdnc
3861df zandstra, bussum, nvt22dncdnc
3886siebrand deen, joure, nnb22dncdnc

Klassenevenement GWS, Vereniging Grouster Watersport, 15 en 16 september 2018

1869W. Bleeker 4.9212(dnf)
2674E van der Meer 6.9-3313
3832R de Nooijer 842-162
4742E Westerhof 9.95-941
5850F. van der Meer 9.9145-8
6870R Schroeder 18-7774
7859Bos 196-14310
8784J Blokland 2095(ocs)6
9861D. Zandstra 21-11885
10886Deen 291210-137
11786Van Solinge 301011-159
12770Kort 3415136(dns)
13112Bleeker 348179(dnf)
14787J. Hak 37-1961714
15641Van der Laan 37-16151012
16867W de Boer 39-14121413
17588Van Hasselt 512016-2115
18824Hamminga 5213(dnf) 12dns
19401L van Ameijden Zandstra 5517(dns) dns 11
20788P de Boer 5618(dnf) 11dns
21665Komori62(dns) dns 1916
22673Rooyackers 6722(dns) 18dns
23558Sj Dijkstra 6821(dnf) 20dns
2411George Miller (ier) 71(dnc) dnc dns 17
25878Van der Zande 81(dns) dns dns dns
258Mark Delany (Ier) 81(dnc) dnc dns dns

158ste Hardzeildagen, KWV Frisia, 8 en 9 september 2018

1861Durk Zandstra 5311
2888Pieter Bleeker 9225
3674Erik Meer van der 10172
4787Jan Hak 15636
5859Bert Bos 16448
6850Floris van der Meer 17863
7878Henk Zande van der 21759
8770Harry Kort 245dnf 4
9886Siebrand Deen 30dns 87
10593Otto Voorst van 32101111
11558Sjouke Dykstra 34dns 910
12641Tjibbe van der Laan 34910ocs
13709Klaas Weissenbach 45dns dns dns
13788Piet de Boer 45dns dns dns

Langweerder Weekend, KWV Langweer, 1 en 2 september 2018

1848Leen van Willigen, Overdinkel422
2886Siebrand Deen, Joure1091
3401Louis Faiverinius van Ameijden, Langweer1019
4861Durk Zandstra, Bussum1138
5867Willem de Boer, Leeuwarden1174
6814Gerrit Klugkist, Leeuwarden, Tjibbe vd Laan1266
7831Bert Hamminga, Zwolle1385
8112Brt Hamminga Jzn, Jinja Uganda, Bert Hamminga Jzn18153
9709K Weissenbach, Sneek18117
10641Tjibbe van der Laan, Leeuwarden, Gerrit Klugkist20416
11784Jeanet Blokland, Workum20515
12841Andries Magré, Menaam211011
13859Bert Bos, Muntendam231310
14786Victor van Solinge, Terherne241212
15603L.J. Ooms, Westknollendam281414
16558Sjouke Dykstra, Mantgum291613
17787jan hak, lemmer, J / F. hak351817
18865Hero Breuning, Maurik351718

Nederlands Kampioenschap, Comité Alkmaarder Meer, 24 t/m 26 augustus 2018

Gold

1NED 888Pieter Bleeker1932112141-11
2NED 882jeroen de groot25211-17142212
3NED 869Wim Bleeker331386321-115
4NED 680Froukje Romkes40-963457681
5NED 832Rina de Nooijer444457-88763
6NED 845fred knitel45826-1176547
7NED 674Erik van der Meer4856310(ocs )5856
8NED 411Hans Reyers562323111413-158
9NED 652Daan Daniels62455841310-1413
10NED 755Huib Ozinga6579626311(dns)dns
11NED 745Jacqueline Francoys66689141593-162
12NED 664Tom Fick681485101214-1814
13NED 874Berend Huisinga698871512-161234
14NED 859Bert Bos701014-1991091215
15NED 628Jan-Piet Lohmann857710913-17161310
16GER 870Reinhard Schroeder8657713(ret )15ret99
17NED 700Folkert berghuis9265216(ocs )11171718
18NED 758Bert Osborne103101011-18161815716
19NED 840Anjo Klinkenberg104910111214(dns)dns1017
20NED 839Hans van der Meer121394(dns)dnsdnsdnsdnsdns

DPI-straffen:
Pieter Bleeker (888) race 6 van 1 naar 3 punten en race 7 van 4 naar 6 punten
Wim Bleeker (869) race 6 van 2 naar 4 punten en race 7 van 1 naar 3 punten

Silver

1NED 669Patricia Surendonk43(dnf )1310337232
2NED 815Erik Bruijn52(dnf )11dnf721361
3NED 751Donald Schotel5312(dns)dns452423
4NED 824Remy Arnaud58(dns)dnsdns114145
5NED 848Leen van Willigen691212(dns )643dns56
6NED 112Bert Hamminga751111122765(dns)dns
7NED 588Jaap van Hasselt9411(ocs )986dnsdns711
8NED 865Hero Breuning107(dnf)dnsdnf5dnf5dnf94
9NED 895Lodewijk Slippens131(dnf)dnsdns9ocsdnsdns107
10NED 380Rieks Reyers136(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns19
11NED 593Gertjan van der Meer144(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns810
12NED 414Ed van Cortenberghe145(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns118
13GER 223Elena Romana Gasenzer159(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns12dnf
14NED 692Jan de Vreede16013(dns)dnsdnfdnsdnsdnsdnsdns
15NED 355Pieter Prins168(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
15NED 673Jurri Rooyackers168(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
15NED 812P. van Brummelen168(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
15NED 880Harry J. Heijst168(dnf)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
15NED 508Martijn Vogelzang168(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
15NED 657Marcel Bleeker168(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns

Alkmaar Open, Comité Alkmaarder Meer, 17 t/m 19 augustus 2018

1832Rina de Nooijer, GWV de Vrijbuiter13-13415111
2845fred knitel, kwl1421-71622
3411Hans Reyers, Mea Nota, KWV de Kaag205-623253
4652Daan Daniels, ARZV211(ocs )52346
5815Erik Bruijn, ZO313-1566565
6874Berend Huisinga35102-118834
7380Rieks Reyers, Pieter Reyers, KWVL35-8744488
8628Jan-Piet Lohmann, GWV De Vrijbuiter4668977-129
9840Anjo Klinkenberg, Erna Halbesma, ARZV591193(dnf)dns77
10758Bert Osborne, KWV De Kaag en ARZV75141089(dns)dnf12
11692Jan de Vreede, WV Braassemermeer80151410(dns)dns910
12700folkert berghuis, Arend Stam, arzv83171112(dnf)dns1011
13864Martin Trompert, ZV Workum8812316(dns)dns13dnc
14679Christiaan Klinkenberg, ARZV10071314(dnf)dnsdncdnc
15839Hans van der Meer, KWV De Kaag10295(dns)dnsdnsdncdnc
16593Ab de Muijnck, WSV Haringvliet103181713(dns)dns11dnc
17604Kris Visser, WSV Hoorn104412(dns)dnsdnsdncdnc
18748Hans de Waard, Doordrijvers107161617(dns)dns14dnc
19558Sjouke Dykstra, GWS118(dnc)dnc15dnsdns15dnc
20414Ed van Cortenberhe, KWV de Kaag Vlerk1251918(dns)dnsdnsdncdnc
21880Harry Heijst, Trix Poorter, KWVL132(dnc)dncdnsdnsdnsdncdnc

Uitslag Sprintwedstrijden:

1832Rina de Nooijer, GWV de Vrijbuiter3111
2411Hans Reyers, Mea Nota, KWV de Kaag13832
3840Anjo Klinkenberg, Erna Halbesma, ARZV14248
4380Rieks Reyers, Pieter Reyers, KWVL14653
5652Daan Daniels, ARZV17485
6815Erik Bruijn, ZO211524
7845fred knitel, kwl21597
8758Bert Osborne, KWV De Kaag en ARZV271476
9628Jan-Piet Lohmann, GWV De Vrijbuiter2913610
10692Jan de Vreede, WV Braassemermeer3291013
11874Berend Huisinga, ARZV343dnf9
12700folkert berghuis, Arend Stam, arzv34121111
13593Ab de Muijnck, WSV Haringvliet35111212
14679Christiaan Klinkenberg, ARZV43714dnf
15558Sjouke Dykstra, GWS43161314
16864Martin Trompert, ZV Workum5410dncdnc
17748Hans de Waard, Doordrijvers59dnc15dnf
18604Kris Visser, WSV Hoorn66dncdncdnc
18880Harry Heijst, Trix Poorter, KWVL66dncdncdnc
18839Hans van der Meer, KWV De Kaag66dncdncdnc
18414Ed van Cortenberghe, KWV de Kaag66dncdncdnc

NIWA, Watersportvereniging Noord/Zuid-Nieuwkoop, 11 en 12 augustus 2018

In de uitslag is rekening gehouden met één aftrekwedstrijd

1845fred knitel8-211222
2832Rina de Nooijer, Henk Wittenberg12-332313
3755Huib Ozinga, Marianne Blomhert131-117131
4864Martin Trompert2792664-10
5758Bert Osborne31(dns)55975
6848Leen van Willigen351013345(dns)
7784Jeanet Blokland35dnf84(dnf)114
8604Kris Visser3574879(dns)
9259Wim Broer425712513(dns)
10628Jan-Piet Lohmann4289-14889
11209nick schepp44-1210101068
12748Hans de Waard4546111410(dns)
13839Hans van der Meer5261291114(dns)
14846Anne Roskam5711141313-156
15812Peter van Brummelen63(dnf)dnsdns12127

Sneekweek, KWS, 4 t/m 9 augustus 2018

1674erik van der meer, grou, jacqueline brijder5-21211
2684karel de boer, utrecht, jort of bo de boer10321-44
3680sabine romkes, utrecht, froukje romkes17663(dnc)2
4468hans nieuwland, velserbroek, nog niet bekend195-8527
5831bert hamminga, zwolle, nvt26-164679
6878floris van der meer, leeuwarden, n.v.t.27110115-17
7735klaas koning, bolsward, nnbp2797-1665
8742emiel westerhof, sneek, annabelle westerhof2810(ocs)738
9886siebrand deen, joure, nnb411399(dnf)10
10814gerrit klugkist, leeuwarden, tjibbe vd laan424520(dnc)13
11704uco sonnenberg, middelburg, petra sonnenberg4420(ocs)1383
12786victor van solinge, terherne, francien griffioen461811-21116
13766jessica brijder, jirnsum, margreet lockhorst48814179-20
14433stoel, amsterdam, stoel5671914(dnc)16
15770hidde kort, lelystad, n.v.t.62141225(dnc)11
16861df zandstra, bussum, nvt6312(ocs)1012dnf
17830sipke schuurmans, leiderdorp, astrid schuurmans65(dnc)34dncdnc
18453folkert de boer, buitenpost, erieke kuitert652215-261018
19787jan hak, lemmer, f.hak6519161515-23
20641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist66151719(dnc)15
21783jos eringa, sneek, nnb70251318(dnc)14
22685erik de vries, tjalleberd, n.v.t.732118-221321
23815erik. bruijn, medemblik, sonja bruijn7724(ocs)12dnf12
24484wiebe visser, vianen, m. van genugten772321-241419
25867willem de boer, leeuwarden, nvt.8317(ocs)8dncdnc
26895lodewijk slippens, boxtel, jimme slippens91262023(dnc)22
27401louis f. van ameijden zandstra, langweer, bernadette m.v.d.m.9811(dnc)dncdncdnc
28756r.cuperus, sneek, geen1022722(dnf)dnc24

Jolly Midweek, GWV De Vrijbuiter en KWV Loosdrecht, 31 juli t/m 2 augustus 2018

Slechts één wedstrijd kon worden gezeild (op 31 augustus)

1845Fred Knitel11
2745Jacqueline Francoys22
3753Duuk Dudok van Heel33
4834Piet van Zanten44
5664Tom Fick55
6832Rina de Nooyer66
7573Frans Smits77
8688Tonny Surendonk88
9340Nicolette Arnoldus99
10803Jules Ten Berg1010
11731Annelize Wreesmann1111
12628Jan-Piet Lohmann1212
13812Peter van Brummelen1313
14865Hero Breuning1414
15797Hans Mallant1515
16882Tom Westen1616
17891Cees Kurpershoek1717
18604Chris Visser1818
19578Ben Akkerman1919
20601Emilie Landen2020
21829Jelle de Waard2121
22878Henk van der Zande2222
23143Wim Schoemaker2323
24828Frits Verbruggen2424
25854Frans Portiek2525
26733Hanso Idzerda2626
27223Elena Gasenzer42dnf
27113Michiel Feldberg42dns
27508Martijn Vogelzang42dns
27542Juul Ten Berg42dns
27695Jan Docter42dns
27713Dorien Sandbergen42dns
27725Remmelt Kraneveld42dns
27751Donald Schotel42dns
27755Huib Ozinga42dns
27821Iman Damste42dns
27840Anjo Klinkenberg42dns
27847Henk Wittenberg42dns
27848Leen van Willigen42dns
27895Lodewijk Slippens42dns
27209Mick Schepp42dns

Kaagweek, KWV De Kaag, 19 t/m 22 juli 2018

In de uitslag is rekening gehouden met 2 aftrekwedstrijden

1652Daan Daniels 14211124155
2268Hans Reijers 1718725243
3688Tonny Surendonk 205611112322
4734Pieter Daniels 24792101518
5508Jaap Wientjes 27ocs 341111171
6373Jos van der Voort 3134399dns 39
7675Jan Bart Lucas 33458461286
8666Rudy Kuiters 39ocs 79874124
9679Christiaan Klinkenberg 4292578dns 11dns
10758Bert Osborne 42101112636107
11839Hans van der Meer 59dns 1310314109dns
12840Anjo Klinkenberg 598156518916dns
13209Nick Schepp 69dns dns dnf 13107610
14656Robin Nieboer 751419dnf 151281511
15601Hans Pleijsier 79121613171313dnf 12
16388Martijn Vis87111214181715dns dns
17637Jan Korswagen 91610dns dns 16dns 13dns
18607Clemens Wiggers 981617171919161913
19885Peter Korswagen 10615141516dnsdns dns dns
20773Pieter Kamminga 11113dns 162021dns 18dns
21764Willem Klomp 112dnf 18ocs 1420dns 14dns
22414Ed van Cortenberghe 115dnc dns dns dns 151417dns

Open Wedstrijden, KZV Oostergoo, 8 juli 2018
1674Erik van der Meer Grou 112
2824Pieter Bleeker Groningen 224
3867Willem de Boer Leeuwarden 358
4814Gerrit Klugkist Leeuwarden 549
5641Tjibbe van der Laan Leeuwarden 4812
6685Erik de Vries Tjalleberd 8614
7453Folkert de Boer Buitenpost 7714
8766Jessica Brijder Jirnsum dsq 317
9784Jeannet Blokland Workum 91019
10859Bert Bos Muntendam 6dnf 20
11401L.F. v. Am. Zandstra Langweer dns dns28
11411Hans Reyers Epse dns dns28
11748Jarig Hofma Mantgum dns dns28

Princenhoftocht, KZV Oostergoo, 7 juli 2018

1.674Erik van der Meer Grou213
2.824Pieter Bleeker Groningen 134
3.859Bert Bos Muntendam 527
4.814Gerrit Klugkist Leeuwarden 347
5.867Willem de BoerLeeuwarden 4610
6.766Jessica Brijder Jirnsum 6511
7.685Erik de Vries Tjalleberd 9716
8.641Tjibbe van der Laan Leeuwarden 7916
9.784Jeannet Blokland Workum 8816
10.401L.F. v. Am. Zandstra Langweer dnsdns28
10.411Hans Reyers Epse dnsdns28
10.453Folkert de Boer Buitenpost dnsdns28
10.748Jarig Hofma Mantgum dnsdns28

Vrijbuiterweekend, GWV De Vrijbuiter, 7 en 8 juli 2018

1684Karel de Boer, GWV De Vrijbuiter10325
2573Frans Smits, Bob van der Pol, GWV De Vrijbuiter11416
3755Huib Ozinga, Marianne Blomhert, KWVL162410
4832Rina de Nooyer, Henk Wittenberg, GWV De Vrijbuiter191081
5664Tom Fick, Willemien Rooswinkel, KWVL221912
6101Tries Scherpel, Hans Resoort, GWV De Vrijbuiter231364
7803Jules Ten Berg, KWVL3011118
8380Rieks Reyers, Rieks Reyers, KWVL319517
9731Annelize Wreesmann, KWVL3251314
10606Peter Caldenhoven, GWV De Vrijbuiter3481016
11209Nick Schepp, KWV De Kaag3761813
12355Pieter Prins, Marjolijn Prins, GWV De Vrijbuiter38dnc32
13839Hans van der Meer, KWV De Kaag3871615
14861Durk Zandstra, Nvt Nvt, KWV Langweer43dnc73
15688Tonny Surendonk, Ineke Dankelschijn, KWVL52dsq127
16143Wim Schoemaker, WV Braassemermeer54122022
17635Denis Oosterman, Niels Oosterman, GWV De Vrijbuiter54171720
18623Sikko Steenstra, RR & ZV Maas en Roer55151921
19883Eduard van Dishoeck, KWVL56162218
20468Hans Nieuwland, WV Braassemermeer57ocs159
21259Wim Broer, GWV De Vrijbuiter58dnc1411
22865Hero Breuning, Rianne van den Boomen, GWV De Vrijbuiter60142323
23779Willem Roelands, KWVL71182726
24508Jaap Wientjes, KWVL78dnc2619
25414E.J. van Cortenberghe82dnc2524
26828Frits Verbruggen, Floyd Frits Verbruggen, KWVL82dnc2425
27891Cees Kurpershoek, KWVL87dnc21dnc
28578Ben Akkerman, KWVL99dncdncdnc
28601Hans Pleijsier, KWVL99dncdncdnc
28695Jan Docter, Jan Docter, KWVL99dncdncdnc
28821Iman Damsté, Nvt, KWVL99dncdncdnc
28895Lodewijk Slippens, Nvt Nvt, KWVL99dncdncdnc

Nieuw Loosdrecht Weekend, WSV Het Witte Huis, 23 en 24 juni 2018

1573Frans SmitsVrijb41111-2
2688Tonny SurendonkKWVL93-5321
3834Piet van ZantenHWH14242-76
4731Annelize WreesmannKWVL1443-643
5508Jaap WientjesKWVL196256-8
6832Marina de NooijerVrijb195(RAF10)455
7664Tom FickKWVL27(DNC10)DNC10DNC1034
8614Hero BreuningFrisia27767-87
9803Jules ten BergKWVL40(DNC10)DNC10DNC10DNC10DNC10

Zomerwedstrijden, KWS, 23 en 24 juni 2018

1830sipke schuurmans, LEIDERDORP, astrid schuurmans81142
2742emiel westerhof, SNEEK, thomas westerhof82231
3433hero nieveen, INDIJK, Klaas Pieter Stoel134423
4888pieter bleeker, GRONINGEN, geja van ommen186714
5861df zandstra, BUSSUM2233106
6674erik van der meer, GROU, jacqueline brijder227555
7603jeanet blokland, WORUKM, luc ooms255677
8859bert bos, MUNTENDAM318869
9453folkert de boer, BUITENPOST, mirije kuitert48dns11910
10886siebrand deen, JOURE53dns98dnf
11867willem de boer, LEEUWARDEN54dns10ocs8
12740jaap rouwé, DEN HAAG60dnf1212dnf
13808arthur lampe, RIJSWIJK63dns1314dns
14401l.f. van ameijden zandstra, LANGWEER65dnsdns11dnf
15641t.van der laan, LEEUWARDEN, gerrit klugkist67dnfocs13dnf
16685erik de vries, TJALLEBERT72dnsdnsdnsdns
16787jan hak, LEMMER, f.hak72dnsdnsdnsdns

Summer Regatta, WV Braassemermeer, 9 en 10 juni 2018

1NED 468 Hans Nieuwland 8.0 -611411
2NED 652 Daan Daniels 8.0 1-22122
3NED 718 Fred Udo 20.0 3-103347
4NED 763 Frans de Bot 25.0 26(RET)638
5NED 839 Hans van der Meer 25.0 -935863
6NED 268 M Nota 26.0 4-74756
7NED 143 Wim Schoemaker 31.0 84829-10
8NED 373 Jos van der Voort 31.0 55(RET)579
9NED 209 Nick Schepp 36.0 7879-105
10NED 534 Carlien Daniels37.0 -10961084

Kampioenschap District Noord, KWV Langweer, 9 en 10 juni 2018

1742Emiel Westerhof, Annette Westerhof11-141442
2674Erik van der Meer, Jacqueline Brijder144361-8
3861Durk Zandstra, nvt, nvt159213-13
4770Arjen Kort, Liesbeth van der Veen17148-174
5401L.F. van Ameijden Zandstra192-13971
6831Bert Hamminga195626-9
7859Bert Bos247-121025
8886Jan Deen, Nelleke Eekhof263-117106
9867Willem de Boer, W.de Boer281375-153
10641Tjibbe van der Laan, Gerrit Klugkist35109-16511
11814Gerrit Klugkist, Tjibbe vd Laan356-1411810
12603jeanette H blokland, Luc Ooms398-1631414
13787jan hak, f.hak46-155141215
14788Piet de Boer4711-1715912
15685Erik de Vries, N.V.T.48-168131116
16558Sjouke Dykstra5012101216-17
17740Jaap Rouwé52-171517137

Holland Weekend, KWV Loosdrecht, 9 en 10 juni 2018

1888Pieter Bleeker, Geja van Ommen151-443124
2845Fred Knitel186-922611
3753Duuk Dudok van Heel, Lia Dudok van Heel225135-835
4573Frans Smits, Bob van de Pol2532174-88
5684Karel de Boer, Melle de Boer31275-8377
6355Pieter Prins, Marjolijn Prins36143111(ret)52
7755Huib Ozinga, Marianne Blomhert37768(ufd)2410
8847Henk Wittenberg, Marina de Nooijer43411-1411593
9259Wim Broer5912-157157126
10664Tom Fick, Willemien Rooswinkel66108131013-2412
11380Jork Aten74-16101214121511
12508Jaap Wientjes759209139-2215
13803Jules ten Berg, Juul ten Berg7513-191017111014
14745Jacqueline Francoys, Jacques Francoys87-2014169141717
15878Henk van der Zande891912618-212113
16688Tonny Surendonk, Ineke Dankelschijn /Karin Verm901713224-25259
17101Tries Scherpel91-2316181619616
18628Jan-Piet Lohmann102182121-25101418
19832Rina de Nooijer, Henk Wittenberg116221717-26162321
20614Hero Breuning11711291512-302723
21840Anjo Klinkenberg121-24242022171919
22751Donald Schotel, Caroline Vogelzang127311823212311(dns)
23821Iman Damsté13685(ocs)6dnsdnsdns
24467Tim Meijer, Diederik Meijer139262324202026-28
25731Annelize Wreesmann140272819242418(dns)
26883Eduard van Dishoeck14929-312819222922
27578Ben Akkerman1532826-2928262025
28421Mary Plantenga1543025-3127291627
29695Jan Docter165(dns)dnsdnsdns151320
30812P. van Brummelen166323232(dns)182824
31854Frans Portiek18225302623(dns)dnsdns
32797Hans Mallant184152725(ufd)dnsdnsdns
33697Peter Nieuwmeyer, Elisabeth Nieuwmeyer - van Bru186343330(ufd)313226
34834Piet van Zanten187212227(dns)dnsdnsdns
35779Willem Roelands20933(dns)dnsdns2831dns
36891Cees Kurpershoek213(dns)dnsdnsdns2730dns
37113M. Feldberg234(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns
37725Remmelt Kraneveld234(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns

Piksterdriedaagse, Vereniging Grouwster Watersport GWS), 19 t/m 21 mei 2018

1674Erik v/d Meer311-41
2832Marina de Nooijer6-7213
3847Henk Wittenberg9333(dns)
4861Durk Zandstra112-972
5878Henk van de Zande1754(ocs )8
6770Harry Kort1765-96
7709K Weissenbach19-116211
8784Jeanette Blokland214-1189
9867Willem de Boer2298-115
10641Tjibbe v/d Laan23-127124
11558Sjouke Dijkstra248-12610
12788Piet de Boer2510105-12
13787Jan Hak30-1413107
14748Jarig Hofman4113(dnf )13dnf

Pinksterevenement, KWV De Kaag, 19 t/m 21 mei 2018

goud

1869Wim Bleeker (SH) 1721(6)131(6)1422
2830Sipke Schuurmans 1911122(bfd)(13)4143
3888Pieter Bleeker 2533(6)3(7)432511
4755Huib Ozinga 3468)27117(dsq)235
5573Frans Smits 4013127(10)169(11)10
6753Duuk Dudok van Heel 40444534(17)(9)358
7845Fred Knittel (SH) 4538(9)855237(9)4
8468Hans Nieuwland (SH) 61810596245(13)12(17)
9355Pieter Prins 649113(14)1858118(13)
10664Tom Fick SH) 65722109691010(16)(12)
11679Christiaan Klinkenberg (SH) 67551245(16)10(18)6137
12859Bert Bos (SH) 68474161411(dsq)(16)1011
13839Hans van der Meer (SH) 7071259133(15)(bfd)876
14411Hans Reijers 7715614446811(18)(ocs)9
15763Frans de Bot 931012135(17)51413156(19)
16824Rob Hattuma (SH) 1001828192921714(dns)(dns)
17840Anjo Klinkenberg 1056411168141614(20)(dns)16
18112Bert Hamminga (SH) 109167831618(22)(dsq)121415
19373Jos van der Voort 111957611151815(dns)(dns)dns
20268Mea Nota 11217910610(19)1217(19)1714
21637Jan Korswagen (SH) 114111717(22)43(20)12171518
22751Donald Schotel 115111931187191621(dns)(dns)
23666Rudy Kuiters 12751477109(dns)(dns)dnsdnsdns
24758Bert Osborne (SH) 136136981411(dns)(dns)dnsdnsdns

Zilver

675Jan Bart Lucas 59(19)14(15)13132311021
GBR 57 Colin Blewett (SH) 711210(20)(16)1411112353
380Jork Aten (SH) 79(22)18(19)11916535111
848Leen van Willigen (SH) 801411(17)(17)1710144442
143Wim Schoemaker (SH) 82(20)13(19)12161349636
864Martin Trompert (SH) 86(16)1614(20)1512110198
421Mary Oskam Plantega (SH) 868161612(18)72(18)1285
882Tom Westen (SH) 9913(15)10(18)118151281012
688Tonny Surendonk 105213(ocs)1415137(dnf)dns124
673Jurri Rooyackers 11217(19)1113(18)1261571714
534Carlien Daniels 1151215(20)1512(18)17149147
588Jaap van Hasselt 12110(23)21(22)1915107111810
656Robin Nieboer (SH) 123132212(23)22(23)13621518
508Jaap Wientjes (SH) 126189181020(21)205(ocs)1313
324Nick Schepp 136(21)201520212012(dns)1369
780Evert van Essen (SH) 138(19)18161919178131711(20)
601Hans Pleijsier (SH) 1402017132112(bfd)161115(ocs)15
885Peter Korswagen (SH) 15921222217201998(dns)(dnf)21
GER 825 Eckhard Scheufler (SH) 164(22)2018212117(22)17141917
773Pieter Kamminga (SH) 164(23)21(23)1522211816161619
GER 223 Elena Gasenzer (SH) 171(23)21(24)182322211918722
414Ed van Cortenberghe (SH) 18515(dns)2124(dns)2019dnsdns2016
607Clemens Wiggers (SH) 211(dns)(dns)dnsdnsdnsdns23dnf192123
GBR 60 Doug Branson (SH) 21124232223(dns)24(dnf)20dnsdnsdns

Hemelvaartwedstrijden, HWH, GWV De Vrijbuiter, 10 t/m 13 mei 2018

1573Frans SmitsVrijb722111-5
2680Froukje RomkesKWVL12142-1223
3684Karel de BoerVrijb143(DNC21)3332
4832Rina de NooijerVrijb24415104-11
5834Piet van ZantenHWH437(DNC21)411156
6880Harry HeijstVrijb4555101312-15
7845Fred KnitelKWVL52(DNC21)DNC21DNC21271
8508Jaap WientjesKWVL60(DNC21)3915OCS2112
9731Annelize WreesmannKWVL62(DNC21)DNC21DNC21497
10688Tonny SurendonkKWVL67(DNC21)DNC21DNC2151010
11821Iman DamstéKWVL72(DNC21)DNC21DNC21DNC2154
12259Wim BroerVrijb72(DNC21)DNC21DNC211488
13754Fred LachotzkiKWVL74(DNC21)DNC218717DNC21
14768Jacqueline FrancoysKWVL766DNC217(DNC21)DNC21DNC21
15601Hans PleijsierKWVL76(DNC21)DNC21DNC2191114
16664Tom FickKWVL78(DNC21)DNC21DNC21DNC2169
17883Eduard van DishoeckKWVL78(DNC21)DNC2111171613
18414Ed van CortenbergheDe Kaag82(DNC21)DNC2161618DNC21
19606Peter CaldenhovenVrijb83(DNC21)DNC21DNC21614DNC21
20812Peter van BrummelenKWVL84(DNC21)DNC21DNC21813DNC21

Kleine Sneekweek, KWS, 10 t/m 13 mei 2018

1433hero nieveen, indijk, bouwien foekema104141(ufd)
2674erik van der meer, grou, jacqueline brijder101-11225
3709k weissenbach, sneek, nvt122316(dnf)
4401l.f. van ameijden zandstra, langweer, nvt16(dnc)6532
5886siebrand deen, joure, nelleke eekhof19873-91
6641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist1934-1057
7861df zandstra, bussum, nvt2155-883
8735klaas koning, bolsward, nvt217(dnc)644
9859bert bos, muntendam, n.v.t.2768-976
10788p.a.j. de boer, joure, nvt3110211-138
11685erik de vries, tjalleberd, n.v.t.36997-1211
12787jan hak, lemmer, f.hak421210-13119
13786victor van solinge, terherne, francien griffioen4311(dnc)121010

Gouwe Ouwe, Watersport Vereniging “Rotterdam”, 5 en 6 mei 2018

1268Team Reyers Nota91323
2853Paul Bergwerff135152
3864Martin Trompert163661
4884Kurt Bergwerff182574
5666Rudy Kuiters2142114
6324Nick Schep2771136
7604Kris Visser3284812
8112Bert Hamminga3498125
9846Anne Roskam3467138
10740Jaap Rouwe371310410
11623Sikko Steenstra421291011
12601Hans Pleijsier451112913
13673Jurri Rooyackers5110151115
14414Ed van Cortenberghe521514149
15508Jaap Wientjes531613dnf7
16789Nico Pieterman6314dns15dns

Voorkaag, KWV De Kaag, 21 en 22 april 2018

1763Frans de Bot 3111
2839Hans van der Meer 10442
3666Rudy Kuiters 10334
4882Tom Westen 12525
5830Sipke Schuurmans 14293
6864Martin Trompert 19856
7388H.M.Vis 256811
8601Hans Pleijsier 259610
9656Robin Nieboer 257108
10692Jan de Vreede 261079
11508Jaap Wientjes 3011127
12732Jan Zitman 35121112
13427Clemens Wiggers 45dns dns 13
14414Ed van Cortenberghe 48dns dns dns
14637Jan Roelf Korswagen 48dns dns dns

Openingswedstrijden, KWS, 21 en 22 april 2018

1861df zandstra, bussum, nvt142822
2433hero nieveen, indijk, na166541
3674erik van der meer, grou, nnb17113dnc
4784jeanet blokland, workum, n.v.t.184257
5641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist203395
6742emiel westerhof, sneek, annette westerhof21dnf414
7859bert bos, muntendam, nvt245973
8112bert hamminga, jinja, geen257666
9854fw portiek, ugchelen, nvt3987dncdnc
10786victor van solinge, terherne40dncdnc88
11748jarig hofma, mantgum, geen48dncdncdncdnc

Voorjaarswedstrijden, KWV Frisia, 14 en 15 april 2018

1888Pieter Bleeker3111
2674Erik van der Meer7322
3847Henk Wittenberg11434
4859Bert Bos162410
5861Durk Zandstra16556
6112Bert Hamminga20668
7814Gerrit Klugkist21975
8641Tjibbe van der Laan241383
9558Sjouke Dijkstra261097
10848Leen van Willigen2871011
11798Ab van Osch3211129
12784Jeanet Blokland33811dns
13832Marina de Nooijer4012dnsdns