Trainingsdag 2 april

ZATERDAG 2 APRIL

TRAININGSDAG

OP HET ZUIDLAARDERMEER

Heeft u altijd al eens de wens gehad om in een Twaalfvoetsjol te varen? Op zaterdag 2 april is er een demonstratiejol beschikbaar om dat te ervaren.

Bovendien genoeg jollen aanwezig om een zeilklare jol op de wal en in het water te bewonderen en  gesprekken te voeren met ervaren jollenzeilers.

Bovendien wordt er op die dag door de regio Noord in samenwerking met de Zeilvereniging Zuidlaardermeer weer een training georganiseerd, bij de Zeilvereniging Zuidlaardermeer.

Trainers zijn de meervoudige kampioenen Pieter Bleeker en Jeroen de Groot.

IMG_0074

Vanaf 10 uur van harte welkom in en rond het clubhuis van ZZ

De training begint on 12.00 uur.  Naast leden van de Twaalfvoetsjollenclub kunnen ook potentiële jollenzeilers meedoen.   Locatie  clubgebouw ZZ en voor de routeplanner: Kropswolde, Meerweg 58.

Belangstelling?

Voor opgave of informatie:

Sjouke Dijkstra: sddijkstra@ziggo.nl     0640202804

HIER foto’s van de trainingsdag 2015

Update gegevens voor deelnemers NK 2023 Langweer

Update gegevens en mededelingen van het NK 2023 dat van 8 t/m 10 september a.s. zal worden gehouden op de Langweerder Wielen bij Langweer. Inmiddels is de inschrijving gesloten. Voor deelnemers : Mededeling no1  wedstrijd comité Meetformulier Deelnemerslijst Wedstrijdbepalingen Aankondiging

Aankondiging Jollymidweek 2023

Op dinsdag 1 t/m donderdag 3 augustus staat voor de 10e maal de Jolly Midweek op het programma! De Jolly Midweek is een initiatief van Loosdrechtse jollenzeilers van de Vrijbuiter en de KWVL  in samenwerking met de Twaalfvoetsjollenclub en gaat dit jaar al weer voor de 9de keer verzeild worden. De wedstrijdcommissie van de Gooise watersportvereniging De Vrijbuiter, aangevuld met leden van de Twaalfvoetsjollenclub, gaan er ook dit jaar weer een geweldig gezellig evenement van maken. De Jolly Midweek heeft als doelstelling alle zeilers die een Twaalfvoetsjol bezitten samen te brengen. Ervaren wedstrijdzeilers doen mee, maar tevens is dit evenement gericht op de toerzeilers binnen de klasse-organisatie. Het is namelijk mogelijk om zelf uw niveau te bepalen en in de Zilver-,of Goudenvloot in te schrijven. De gezelligheid en het samenzijn, zijn de speerpunten in de opzet van het programma.