Nieuwe Facebook pagina

Vandaag (woensdag 24 december 2019 ) is de nieuwe Facebook pagina “ De Twaalfvoetsjollenclub ” met een bijzonder fraaie video gelanceerd. Omdat niet alle leden en bezoekers van onze club op Facebook zitten plaatsen wij ook hier de video.
Klik op onderstaande afbeelding en bekijk de introductievideo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALV 2020

Tijdens de goed bezochte algemene ledenvergadering van de Twaalfvoetsjollenclub op 12 januari j.l. te Sneek is de winnaar van de Jaarprijs Landelijke Competitie 2019 bekend gemaakt. Frans Smits mocht uit handen van Karel de Boer deze prijs ontvangen. De 2e en respectievelijk de 3e prijs gingen naar Fred Knitel en Durk Zandstra. Winnaar van de ladderprijs ( de sterkste stijger in het klassement t.o.v. voorgaande jaren) gaat naar Rieks Reijers. De meeste starts ( 46x ) maakte Nick Scheps. De volledige uitslag vindt op de pagina Landelijke Competitie 2019 . Bovendien is de landelijke wedstrijdkalender 2019 vastgesteld.

Prettige feestdagen en veel jollenplezier in 2020

Voor de kerstdagen ontvingen de leden en relaties van onze Twaalfvoetsjollenclub onderstaande kerst en nieuwjaarsgroet.