Wellicht ten overvloede, maar toch:
In het eerder verschenen verlag van de Informatiebijeenkomst TC op 26 maart j.l. wordt door de secretaris van de T.C. een samenvatting beschreven van de inleiding die door de vertegenwoordiger van het Watersportverbond dhr. J.J.Kurpershoek is gehouden .
Het bestuur en de T.C. van de Twaalfvoetsjollenclub hecht er aan om iedereen op de hoogte te stellen van alle regelgeving aangaande Klassenvoorschriften.
Dhr. Kurpershoek heeft aan dat verzoek voldaan en een uigebreidere toelichting gegeven op de relevantie informatie die nodig is voor het definitief vaststellen van gewenste wijzigingen in de Klasenvoorschriften van de Twaalfvoetjol.
Hier integraal opgenomen het document dat wij hebben toegezonden gekregen is ook te vinden in het menu “12-voetsjol”
Klassenvoorschriften