Hiswa 2019

Ook dit jaar staat de Twaalfvoetsjollenclub weer met 2 jollen op De Hiswa (Amsterdam) die gehouden wordt van 6 tot en met 10 maart 2019. De oude CoCootje van de Kaag is met veel liefde gerestaureerd en zal net op tijd klaar zijn om bewonderd te kunnen worden op deze Hiswa. Daarnaast zal de door Jeroen de Groot nieuw gebouwde jol van Lodewijk Slippens staan. Deze jol heeft nummer 895 gekregen.

De stand wordt dagelijks bemand door enthousiaste jollenzeilers die alle geïnteresseerde  kijkers graag te woord staan en van informatie voorzien. Kortom alle reden om naar de Hiswa toe te komen, de jollen te bewonderen en vooral ook om elkaar daar weer te ontmoeten. Graag tot ziens en Amsterdam!

Praktische informatie over de Hiswa vindt u HIER.

Bijgaand nog een aantal foto’s van een aantal  jollenzeilers van KWV de Kaag bezig met het herstellen van “hun” CoCootje o.l.v. jachtbouw van der Meer.

Jollenpost mei 2023

Beste jollenvrienden, Het voorjaar zit in de lucht, de bomen kleuren groen en het water lo(n)kt... Het nieuwe seizoen gaat beginnen!! We zijn dit jaar begonnen met een goed bezochte ledenvergadering in Sneek en een eveneens goed bezochte informatiebijeenkomst bij GWV de Vrijbuiter in Loosdrecht. De informatiebijeenkomst is ter voorbereiding van de Technische Vergadering van certificaathouders (TVC) die door het Verbond op ons verzoek aan het begin van het seizoen wordt gehouden. Iedereen kan in die vergadering voorstellen ter stemming brengen ter wijziging van de Klassenvoorschriften (KV). Bij de informatiebijeenkomst kon iedereen vragen stellen en om verduidelijking vragen; zie de verslagen op de website.