Archief agenda

Hieronder staat een archief overzicht van de activiteiten en wedstrijden. De blokken met de blauwe kleur zijn de activiteiten van onze club.

Algemene Ledenvergadering
Wanneer: 26-01-2019
Waar: KWVL Oud Loosdrechtsedijk 151-153
Organisator
: Twaalfvoetsjollenclub

Boot Holland 2019
Wanneer: 08-02-2019 t/m 13-02-2019
Waar: Leeuwarden
Organisator

HISWA 2019
Wanneer: 06-03-2019 t/m 10-03-2019
Waar: Amsterdam
Organisator

Trainingsdag
Wanneer: 30-03-2019
Waar: Clubhuis ZZ
Organisator

ALV
Wanneer: 14-04-2019
Waar: Inloop vanaf 14.00 u. en begin vergadering om 14.30 uur te Vossemeerdijk 23, 8251 PM, Dronten
Organisator
: Twaalfvoetsjollenclub

Paashaaswedstrijden Elfhoeven
Wanneer: 20-04-2019 t/m 21-04-2019
Waar: Reeuwijkse plassen
Organisator

Voorkaag
Wanneer: 27-04-2019 t/m 28-04-2019
Waar: Kagerplassen
Organisator

Openingswedstrijden
Wanneer: 27-04-2019 t/m 28-04-2019
Waar: Sneekermeer
Organisator
: KWS

Voorjaarswedstrijden Grou
Wanneer: 04-05-2019 t/m 05-05-2019
Waar: Pikmeer en Wijde Ee
Organisator

Gouwe Ouwe Rotterdam
Wanneer: 04-05-2019 t/m 05-05-2019
Waar: Kralingse Plas
Organisator

48e Kleine Sneekweek
Wanneer: 30-05-2019 t/m 02-06-2019
Waar: Sneekermeer en Goingarypster Poelen
Organisator
: KWS

Hemelvaart
Wanneer: 01-06-2019 t/m 02-06-2019
Waar: Loosdrechtse Plassen

Pinkster Klassenevenement West
Wanneer: 08-06-2019 t/m 10-06-2019
Waar: Kagerplassen
Organisator

Pinkster driedaagse
Wanneer: 08-06-2019 t/m 10-06-2019
Waar: Pikmeer en Wijde Ee
Organisator

District Noord Kampioenschappen
Wanneer: 15-06-2019 t/m 16-06-2019
Waar: Heegermeer
Organisator

Braassem Summerregattta
Wanneer: 15-06-2019 t/m 16-06-2019
Waar: Braassemermeer
Organisator

Hollandweekend
Wanneer: 22-06-2019 t/m 23-06-2019
Waar: Loosdrechtse Plassen
Organisator

Zomerwedstrijden
Wanneer: 22-06-2019 t/m 23-06-2019
Waar: Sneekermeer
Organisator
: KWS

Nieuw Loosdrechtweekend
Wanneer: 29-06-2019 t/m 30-06-2019
Waar: Loosdrechtse Plassen
Organisator

Prinsenhoftocht/Open wedstrijden
Wanneer: 06-07-2019 t/m 07-07-2019
Waar: Grou en wateren rond Eernewoude
Organisator

Vrijbuiter weekend
Wanneer: 06-07-2019 t/m 07-07-2019
Waar: Loosdrechtse Plassen
Organisator

Kaagweek
Wanneer: 25-07-2019 t/m 28-07-2019
Waar: Kagerplassen
Organisator

Jolly midweek
Wanneer: 30-07-2019 t/m 01-08-2019
Waar: Loosdrechtse Plassen
Organisator

Sneekweek
Wanneer: 03-08-2019 t/m 08-08-2019
Waar: Sneekermeer en Goingarypster Poelen
Organisator
: KWS

NIWA
Wanneer: 10-08-2019 t/m 11-08-2019
Waar: Nieuwkoopse Plassen
Organisator

Alkmaar Open
Wanneer: 16-08-2019 t/m 18-08-2019
Waar: Alkmaarder Meer
Organisator
: CAM

Toertocht Noord
Wanneer: 24-08-2019
Waar: Oudegaaster Brekken. Trailerhelling aan de Bearshoek, Tsjerkewei 2a 8614JD. Vertrek 11.00 uur. Zie nieuwsbericht!
Organisator

Nationale Kampioenschappen
Wanneer: 29-08-2019 t/m 01-09-2019
Waar: Loosdrechtse Plassen

161e Open wedstrijden
Wanneer: 31-08-2019 t/m 01-09-2019
Waar: Langweerder Wielen
Organisator
: KWV Langweer

159e Hardzeildagen
Wanneer: 07-09-2019 t/m 08-09-2019
Waar: Pikmeer en Wijde Ee
Organisator

Klassenevenment Noord Grou
Wanneer: 14-09-2019 t/m 15-09-2019
Waar: Pikmeer en Wijde Ee
Organisator
: GWS

HWH najaarswedstrijden
Wanneer: 14-09-2019 t/m 15-09-2019
Waar: Loosdrechtse Plassen
Organisator

Sluitingswedstrijden
Wanneer: 28-09-2019 t/m 29-09-2019
Waar: Sneekermeer
Organisator
: KWS

Nakaag
Wanneer: 28-09-2019 t/m 29-09-2019
Waar: Kagerplassen
Organisator

Houtskoolcup/Klassenevenement Midden
Wanneer: 28-09-2019 t/m 29-09-2019
Waar: Loosdrechtse Plassen
Organisator