Aankondiging Pinksterevenement 2017

Voor de 56e keer organiseert de KWV  ‘De Kaag’  in samenwerking met de Twaalfvoetsjollenclub op 3 tot en met 5 juni 2017 het traditionele Pinksterevenement. De inschrijving staat open voor leden van de Twaalfvoetsjollenclub en genodigden. De tekst van de officiële Aankondiging en de Wedstrijdbepalingen van het Pinksterevenement zullen zodanig worden geformuleerd dat ruimte wordt gemaakt voor deelname van buitenlandse 12-voetsjollen.

Met Pinksteren zeilen er op uitnodiging ook friese jachten, tjotters en boatsjes op de Kaag. Zij starten na de jollen op dezelfde baan. Zij hebben in principe hun eigen walprogramma.

Wedstrijdprogramma
Het evenement zal bestaan uit seriewedstrijden. Tevens kan er dit evenement Single Handed worden ingeschreven en te strijden voor de Single Handed beker. Voorwaarden zijn dat men  hiervoor speciaal Single Handed inschrijft en alle seriewedstrijden alleen zeilt. Voorts zal de lange afstand wedstrijd – afhankelijk van de weersomstandigheden – weer traditioneel onderdeel uitmaken van het programma en de seriewedstrijden.

De Wedstrijdbepalingen en de banenkaart kunnen worden afgehaald op vrijdag 2 juni tussen 17:00 -19:00 uur en op zaterdag 3 juni vanaf 09:15 uur bij de informatiepost in de Kaagsociëteit. De eerste start is op zaterdag 3 juni om circa 11:00 uur. Zondag en maandag is de eerste start gepland om 10:00 uur. De overige starttijden zullen ter plaatse worden bekendgemaakt. Na 14:00 uur zal er op maandag niet meer worden gestart. De prijsuitreiking zal spoedig na de laatste wedstrijd zijn.

Inschrijven

Hier ziet u de lijst met deelnemers aan het evenement. De inschrijving is inmiddels gesloten.
De leden die niet in de gelegenheid zijn om via de website in te schrijven kunnen contact opnemen met de regiocommissaris: Anjo Klinkenberg, email anjo@klinkenberg.nl of telnr. 06 41018008.

Sociaal Programma en wedstrijden (onder voorbehoud)

Datum Tijd
Vrijdag   2 juni 17:00 – 19:00 Informatiepost open
Zaterdag 3 juni 09:15 uur Informatiepost open, registratie, verkoop clubartikelen
10:00 uur Opening & Palaver
11:00 uur Aanvang seriewedstrijden
17:00 uur Ade Fijth, modelbootbouwer, heeft een natuurgetrouwe zeilende twaalfvoetsjol model 1:5 gebouwd die echt zeilt met afstandsbediening voor roer, schoot en … zelfs leidsels! Hij zal de jol demonstreren en bij niet te veel wind er echt mee rondzeilen bij de societeit. Daarna om plm. 17.30 uur Happy Hour.
18:00 uur Buffet of BBQ á €20 pp (voldoen bij aanmelding/inschrijving)
Zondag  4 juni 10:00 uur Aanvang seriewedstrijden
Ca 16:30 uur Doop nieuwe jollen
19:00 uur Jollendiner in de Kaagsociëteit á € 29,50 pp (betalen na afloop diner bij pachter)
Maandag 5 juni 10:00 uur Aanvang seriewedstrijden
Circa 16:00 uur Prijsuitreiking

 

Mocht u niet meezeilen en toch willen deelnemen aan het diner, dan kunt u dit voor 28 mei doorgeven aan: Anjo Klinkenberg, bij voorkeur per e-mail aan: anjo@klinkenberg.nl of telefonisch: 06 41018008

Wilt u deze aankondiging zelf downloaden en/of printen dan kan dat HIER.

 

NK Sprint 12-voetsjollen Loosdrecht 2023

Op deze website alvast de aankondiging van het (eerste officiële) NK Sprintwedstrijden 2023 bij Loosdrecht bij de KWVL. De inschrijving is inmiddels geopend en de wedstrijdbepalingen worden zo spoedig mogelijk op website van de KWVL geplaatst.

Jollenpost mei 2023

Beste jollenvrienden, Het voorjaar zit in de lucht, de bomen kleuren groen en het water lo(n)kt... Het nieuwe seizoen gaat beginnen!! We zijn dit jaar begonnen met een goed bezochte ledenvergadering in Sneek en een eveneens goed bezochte informatiebijeenkomst bij GWV de Vrijbuiter in Loosdrecht. De informatiebijeenkomst is ter voorbereiding van de Technische Vergadering van certificaathouders (TVC) die door het Verbond op ons verzoek aan het begin van het seizoen wordt gehouden. Iedereen kan in die vergadering voorstellen ter stemming brengen ter wijziging van de Klassenvoorschriften (KV). Bij de informatiebijeenkomst kon iedereen vragen stellen en om verduidelijking vragen; zie de verslagen op de website.