Wedstrijduitslagen 2018

Op deze pagina de uitslagen van het seizoen 2018:

Summer Regatta, WV Braassemermeer, 9 en 10 juni 2018

1NED 468 Hans Nieuwland 8.0 -611411
2NED 652 Daan Daniels 8.0 1-22122
3NED 718 Fred Udo 20.0 3-103347
4NED 763 Frans de Bot 25.0 26(RET)638
5NED 839 Hans van der Meer 25.0 -935863
6NED 268 M Nota 26.0 4-74756
7NED 143 Wim Schoemaker 31.0 84829-10
8NED 373 Jos van der Voort 31.0 55(RET)579
9NED 209 Nick Schepp 36.0 7879-105
10NED 534 Carlien Daniels37.0 -10961084

Kampioenschap District Noord, KWV Langweer, 9 en 10 juni 2018

1742Emiel Westerhof, Annette Westerhof11-141442
2674Erik van der Meer, Jacqueline Brijder144361-8
3861Durk Zandstra, nvt, nvt159213-13
4770Arjen Kort, Liesbeth van der Veen17148-174
5401L.F. van Ameijden Zandstra192-13971
6831Bert Hamminga195626-9
7859Bert Bos247-121025
8886Jan Deen, Nelleke Eekhof263-117106
9867Willem de Boer, W.de Boer281375-153
10641Tjibbe van der Laan, Gerrit Klugkist35109-16511
11814Gerrit Klugkist, Tjibbe vd Laan356-1411810
12603jeanette H blokland, Luc Ooms398-1631414
13787jan hak, f.hak46-155141215
14788Piet de Boer4711-1715912
15685Erik de Vries, N.V.T.48-168131116
16558Sjouke Dykstra5012101216-17
17740Jaap Rouwé52-171517137

Holland Weekend, KWV Loosdrecht, 9 en 10 juni 2018

1888Pieter Bleeker, Geja van Ommen151-443124
2845Fred Knitel186-922611
3753Duuk Dudok van Heel, Lia Dudok van Heel225135-835
4573Frans Smits, Bob van de Pol2532174-88
5684Karel de Boer, Melle de Boer31275-8377
6355Pieter Prins, Marjolijn Prins36143111(ret)52
7755Huib Ozinga, Marianne Blomhert37768(ufd)2410
8847Henk Wittenberg, Marina de Nooijer43411-1411593
9259Wim Broer5912-157157126
10664Tom Fick, Willemien Rooswinkel66108131013-2412
11380Jork Aten74-16101214121511
12508Jaap Wientjes759209139-2215
13803Jules ten Berg, Juul ten Berg7513-191017111014
14745Jacqueline Francoys, Jacques Francoys87-2014169141717
15878Henk van der Zande891912618-212113
16688Tonny Surendonk, Ineke Dankelschijn /Karin Verm901713224-25259
17101Tries Scherpel91-2316181619616
18628Jan-Piet Lohmann102182121-25101418
19832Rina de Nooijer, Henk Wittenberg116221717-26162321
20614Hero Breuning11711291512-302723
21840Anjo Klinkenberg121-24242022171919
22751Donald Schotel, Caroline Vogelzang127311823212311(dns)
23821Iman Damsté13685(ocs)6dnsdnsdns
24467Tim Meijer, Diederik Meijer139262324202026-28
25731Annelize Wreesmann140272819242418(dns)
26883Eduard van Dishoeck14929-312819222922
27578Ben Akkerman1532826-2928262025
28421Mary Plantenga1543025-3127291627
29695Jan Docter165(dns)dnsdnsdns151320
30812P. van Brummelen166323232(dns)182824
31854Frans Portiek18225302623(dns)dnsdns
32797Hans Mallant184152725(ufd)dnsdnsdns
33697Peter Nieuwmeyer, Elisabeth Nieuwmeyer - van Bru186343330(ufd)313226
34834Piet van Zanten187212227(dns)dnsdnsdns
35779Willem Roelands20933(dns)dnsdns2831dns
36891Cees Kurpershoek213(dns)dnsdnsdns2730dns
37113M. Feldberg234(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns
37725Remmelt Kraneveld234(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns

Piksterdriedaagse, Vereniging Grouwster Watersport GWS), 19 t/m 21 mei 2018

1674Erik v/d Meer311-41
2832Marina de Nooijer6-7213
3847Henk Wittenberg9333(dns)
4861Durk Zandstra112-972
5878Henk van de Zande1754(ocs )8
6770Harry Kort1765-96
7709K Weissenbach19-116211
8784Jeanette Blokland214-1189
9867Willem de Boer2298-115
10641Tjibbe v/d Laan23-127124
11558Sjouke Dijkstra248-12610
12788Piet de Boer2510105-12
13787Jan Hak30-1413107
14748Jarig Hofman4113(dnf )13dnf

Pinksterevenement, KWV De Kaag, 19 t/m 21 mei 2018

goud

1869Wim Bleeker (SH) 1721(6)131(6)1422
2830Sipke Schuurmans 1911122(bfd)(13)4143
3888Pieter Bleeker 2533(6)3(7)432511
4755Huib Ozinga 3468)27117(dsq)235
5573Frans Smits 4013127(10)169(11)10
6753Duuk Dudok van Heel 40444534(17)(9)358
7845Fred Knittel (SH) 4538(9)855237(9)4
8468Hans Nieuwland (SH) 61810596245(13)12(17)
9355Pieter Prins 649113(14)1858118(13)
10664Tom Fick SH) 65722109691010(16)(12)
11679Christiaan Klinkenberg (SH) 67551245(16)10(18)6137
12859Bert Bos (SH) 68474161411(dsq)(16)1011
13839Hans van der Meer (SH) 7071259133(15)(bfd)876
14411Hans Reijers 7715614446811(18)(ocs)9
15763Frans de Bot 931012135(17)51413156(19)
16824Rob Hattuma (SH) 1001828192921714(dns)(dns)
17840Anjo Klinkenberg 1056411168141614(20)(dns)16
18112Bert Hamminga (SH) 109167831618(22)(dsq)121415
19373Jos van der Voort 111957611151815(dns)(dns)dns
20268Mea Nota 11217910610(19)1217(19)1714
21637Jan Korswagen (SH) 114111717(22)43(20)12171518
22751Donald Schotel 115111931187191621(dns)(dns)
23666Rudy Kuiters 12751477109(dns)(dns)dnsdnsdns
24758Bert Osborne (SH) 136136981411(dns)(dns)dnsdnsdns

Zilver

675Jan Bart Lucas 59(19)14(15)13132311021
GBR 57 Colin Blewett (SH) 711210(20)(16)1411112353
380Jork Aten (SH) 79(22)18(19)11916535111
848Leen van Willigen (SH) 801411(17)(17)1710144442
143Wim Schoemaker (SH) 82(20)13(19)12161349636
864Martin Trompert (SH) 86(16)1614(20)1512110198
421Mary Oskam Plantega (SH) 868161612(18)72(18)1285
882Tom Westen (SH) 9913(15)10(18)118151281012
688Tonny Surendonk 105213(ocs)1415137(dnf)dns124
673Jurri Rooyackers 11217(19)1113(18)1261571714
534Carlien Daniels 1151215(20)1512(18)17149147
588Jaap van Hasselt 12110(23)21(22)1915107111810
656Robin Nieboer (SH) 123132212(23)22(23)13621518
508Jaap Wientjes (SH) 126189181020(21)205(ocs)1313
324Nick Schepp 136(21)201520212012(dns)1369
780Evert van Essen (SH) 138(19)18161919178131711(20)
601Hans Pleijsier (SH) 1402017132112(bfd)161115(ocs)15
885Peter Korswagen (SH) 15921222217201998(dns)(dnf)21
GER 825 Eckhard Scheufler (SH) 164(22)2018212117(22)17141917
773Pieter Kamminga (SH) 164(23)21(23)1522211816161619
GER 223 Elena Gasenzer (SH) 171(23)21(24)182322211918722
414Ed van Cortenberghe (SH) 18515(dns)2124(dns)2019dnsdns2016
607Clemens Wiggers (SH) 211(dns)(dns)dnsdnsdnsdns23dnf192123
GBR 60 Doug Branson (SH) 21124232223(dns)24(dnf)20dnsdnsdns

Hemelvaartwedstrijden, HWH, GWV De Vrijbuiter, 10 t/m 13 mei 2018

1573Frans SmitsVrijb722111-5
2680Froukje RomkesKWVL12142-1223
3684Karel de BoerVrijb143(DNC21)3332
4832Rina de NooijerVrijb24415104-11
5834Piet van ZantenHWH437(DNC21)411156
6880Harry HeijstVrijb4555101312-15
7845Fred KnitelKWVL52(DNC21)DNC21DNC21271
8508Jaap WientjesKWVL60(DNC21)3915OCS2112
9731Annelize WreesmannKWVL62(DNC21)DNC21DNC21497
10688Tonny SurendonkKWVL67(DNC21)DNC21DNC2151010
11821Iman DamstéKWVL72(DNC21)DNC21DNC21DNC2154
12259Wim BroerVrijb72(DNC21)DNC21DNC211488
13754Fred LachotzkiKWVL74(DNC21)DNC218717DNC21
14768Jacqueline FrancoysKWVL766DNC217(DNC21)DNC21DNC21
15601Hans PleijsierKWVL76(DNC21)DNC21DNC2191114
16664Tom FickKWVL78(DNC21)DNC21DNC21DNC2169
17883Eduard van DishoeckKWVL78(DNC21)DNC2111171613
18414Ed van CortenbergheDe Kaag82(DNC21)DNC2161618DNC21
19606Peter CaldenhovenVrijb83(DNC21)DNC21DNC21614DNC21
20812Peter van BrummelenKWVL84(DNC21)DNC21DNC21813DNC21

Kleine Sneekweek, KWS, 10 t/m 13 mei 2018

1433hero nieveen, indijk, bouwien foekema104141(ufd)
2674erik van der meer, grou, jacqueline brijder101-11225
3709k weissenbach, sneek, nvt122316(dnf)
4401l.f. van ameijden zandstra, langweer, nvt16(dnc)6532
5886siebrand deen, joure, nelleke eekhof19873-91
6641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist1934-1057
7861df zandstra, bussum, nvt2155-883
8735klaas koning, bolsward, nvt217(dnc)644
9859bert bos, muntendam, n.v.t.2768-976
10788p.a.j. de boer, joure, nvt3110211-138
11685erik de vries, tjalleberd, n.v.t.36997-1211
12787jan hak, lemmer, f.hak421210-13119
13786victor van solinge, terherne, francien griffioen4311(dnc)121010

Gouwe Ouwe, Watersport Vereniging “Rotterdam”, 5 en 6 mei 2018

1268Team Reyers Nota91323
2853Paul Bergwerff135152
3864Martin Trompert163661
4884Kurt Bergwerff182574
5666Rudy Kuiters2142114
6324Nick Schep2771136
7604Kris Visser3284812
8112Bert Hamminga3498125
9846Anne Roskam3467138
10740Jaap Rouwe371310410
11623Sikko Steenstra421291011
12601Hans Pleijsier451112913
13673Jurri Rooyackers5110151115
14414Ed van Cortenberghe521514149
15508Jaap Wientjes531613dnf7
16789Nico Pieterman6314dns15dns

Voorkaag, KWV De Kaag, 21 en 22 april 2018

1763Frans de Bot 3111
2839Hans van der Meer 10442
3666Rudy Kuiters 10334
4882Tom Westen 12525
5830Sipke Schuurmans 14293
6864Martin Trompert 19856
7388H.M.Vis 256811
8601Hans Pleijsier 259610
9656Robin Nieboer 257108
10692Jan de Vreede 261079
11508Jaap Wientjes 3011127
12732Jan Zitman 35121112
13427Clemens Wiggers 45dns dns 13
14414Ed van Cortenberghe 48dns dns dns
14637Jan Roelf Korswagen 48dns dns dns

Openingswedstrijden, KWS, 21 en 22 april 2018

1861df zandstra, bussum, nvt142822
2433hero nieveen, indijk, na166541
3674erik van der meer, grou, nnb17113dnc
4784jeanet blokland, workum, n.v.t.184257
5641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist203395
6742emiel westerhof, sneek, annette westerhof21dnf414
7859bert bos, muntendam, nvt245973
8112bert hamminga, jinja, geen257666
9854fw portiek, ugchelen, nvt3987dncdnc
10786victor van solinge, terherne40dncdnc88
11748jarig hofma, mantgum, geen48dncdncdncdnc

Voorjaarswedstrijden, KWV Frisia, 14 en 15 april 2018

1888Pieter Bleeker3111
2674Erik van der Meer7322
3847Henk Wittenberg11434
4859Bert Bos162410
5861Durk Zandstra16556
6112Bert Hamminga20668
7814Gerrit Klugkist21975
8641Tjibbe van der Laan241383
9558Sjouke Dijkstra261097
10848Leen van Willigen2871011
11798Ab van Osch3211129
12784Jeanet Blokland33811dns
13832Marina de Nooijer4012dnsdns