Wedstrijduitslagen 2017

Op deze pagina de uitslagen van het seizoen 2017:

Sluitingswedstrijden, KWS, 23 en 24 september 2017

1784jeanet blokland, workum, n.v.t11
2742emiel westerhof, sneek, annette westerhof22
3814gerrit klugkist, leeuwarden, tjibbe vd laan33
4861df zandstra, bussum, nvt44
5770harry kort, lelystad, nvt55
6786victor van solinge, terherne, francien griffioen66
7859bert bos, muntendam, n.v.t.77
8802folkert postma, ijlst, sipko zwart88
9641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist99
10709k weissenbach, sneek, nvt1010
11787jan hak, lemmer, f.hak1111
12603luc ooms, westknollendam1212
13808arthur lampe, rijswijk, nvt1313
14433stoel, amsterdam, ntb1414
15674erik van der meer, grou, nnb21dnc
15685erik de vries, tjalleberd, nvt21dnc
15783jos eringa, sneek, nvt21dnc
15854fw portiek, ugchelen, nvt21dnc
15858jildou f. hak-huitema, oudehaske, marcel huitema21dnc
15867willem de boer, leeuwarden, nnb21dnc

Klassenevenement GWS. Grouster Watersportvereniging, 16 en 17 september 2017

1674Erik vd Meer7.9-5215
2684Karel de Boer8.921-86
3869Wim Bleeker8.9153-10
4847Henk Wittenberg13.9-10941
5770Harry Kort17(ocs )368
6878Henk van de Zande181242-15
7832Rina de Nooijer19116-122
8845Fred Knitel206-777
9859Bert Bos214-15143
10888Pieter Bleeker223109-13
11355Pieter Prins279810-11
12861Durk Zandstra30(ocs )13134
13784Jeanet Blokland3413-19516
14657Marcel Bleeker3471116-17
15112Bert Hamminga36-1812159
16867Willem de Boer378(ocs )1118
17641Tjibbe van der laan471617-1914
18788Piet de Boer48141618-19
19787Jan Hak491918-2012
20603Luc Ooms52152017(dns)
21786Victor van Solinge531714(dns)dns

Hardzeildagen, KWV Frisia, 9 en 10 september 2017

1824Pieter Bleeker, Groningen4112-4
2674Erik Meer van der, Grou522-31
3861Durk Zandstra, Bussum85-612
4859B.J. Bos, Muntendam933-43
5867Willem Boer de, Leeuwarden14-6455
6784Jeanet Blokland, Workum17458(dns)
7112Bert Hamminga ., Jinja Uganda20-7776
8641Tjibbe Laan van der, Leeuwarden21-8867
9603Luc Ooms, Westknollendam2999(dns)dns

Nederlands Kampioenschap, KWV Frisia, Sneekermeer en Goïngarijpster Poelen,
1 t/m 3 september 2017

1869Wim Bleeker, Assen9241-152
2845Fred Knitel, Loenen a/d Vecht145-25261
3755Huib Ozinga, Medemblik16616-103
4742Emiel Westerhof, Sneek28111412-25
5763Frans de Bot, Zoelen32-2920336
6824Pieter Bleeker, Groningen32-1661358
7411Hans Reyers, Epse3485-37165
8684Karel de Boer, Utrecht40-1999418
9840Christiaan Klinkenberg, Alkmaar43-331019113
10867Willem de Boer, Leeuwarden43233107-31
11870Reinhard Schroeder, Grabow46-271616212
12680Sabine Romkes, Utrecht4691711-249
13831Bert Hamminga, Zwolle48-22871419
14674Erik van der Meer, Grou5320125-3616
15355Pieter Prins, Amersfoort5317718(bfd)11
16878Henk van der Zande, Wilp531222-31910
17802Sipko Zwart, Sneek543028(bfd)14
18762Jan Sonnenberg, Gorssel561813-24817
19669Patricia Surendonk, Bergen60-261423194
20814Gerrit Klugkist, Leeuwarden6210-33171322
21830Sipke Schuurmans, Leiderdorp6471515(bfd)27
22641Tjibbe van der Laan, Leeuwarden6715-31121723
23886Siebrand Deen, Joure753182826-34
24657Marcel Bleeker, Assen75(dns)21221121
25788Piet de Boer, Joure7611232121-26
26433Hero Nieveen, Indijk78-342620257
27112Bert Hamminga, Jinja, Uganda8214192920-35
28784Jeanet Blokland, Workum92-3724301820
29848Leen van Willigen, Overdinkel934283823(dns)
30783Jos Eringa, Sneek1012527-403415
31861Durk Zandstra, Bussum10435-37142233
32859Bert Bos, Muntendam108-3629272824
33453Folkert de Boer, Buitenpost11913323935(dns)
34593Jaap Wientjes, Gorinchem12124-41323332
35787Jan Hak, Lemmer12321-42352938
36685Erik de Vries, Tjalleberd12428-36363030
37809Lodewijk Slippens, Vught1254030-422728
38748Jarig Hofma, Mantgum12632382531-39
39858Marcel Huitema, Oudehaske129313534(bfd)29
40786Victor van Solinge, TERHERNE133-3939263236
41223Elena Romana Gasenzer, Kronberg141-4134333737
42414Ed van Cortenberghe, Amsterdam15738404138(dns)
43815Erik Bruijn, Medemblik180(dns)dnsdnsdnsdns
43872Henk Tromp, Leeuwarden180(dns)dnsdnsdnsdns

Alkmaar Open, Comité Alkmaardermeer, 18 t/m 20 augustus 2017

Einduitslag

1411Hans Reyers, Mea Nota, KWV de Kaag112121-332
2815E.C.Bruijn, S Bruijn-kramer, Zeilvereniging de ouderlingen.173232-743
3734Pieter Daniels, WV Leidschendam221(dnf)1dnf111
4840Anjo Klinkenberg, Jessica de Boer, ARZV63(dnc)dnc4dnc26dnc
5593Wientjes69(dnc)dnc7dnc65dnf
6573Frans Smits, Bob van de Pol, GWV De Vrijbuiter74(dnc)dncdncdnc42dnc
7861Durk Zandstra, nvt, nvt, KZV Langweer78(dnc)dnc5dnc5dnsdnc
8848Leen van Willigen, nvt, nvt, de Vrijbuiter91(dnc)dnc6dncdncdncdnc
9758Bert Osborne, KWV De Kaag ARZV93(dnc)dnc8dncdnfdncdnc
10839Hans van der Meer, KWV De Kaag102(dnc)dncdncdncdncdncdnc
10652Daan Daniels, Thessa Veenis, arxv102(dnc)dncdncdncdncdncdnc
10619Guus van t Hof, Guus van t Hof, geen, ARZV102(dnc)dncdncdncdncdncdnc
10421Mary Oskam-Plantenga, KWVL102(dnc)dncdncdncdncdncdnc
10414Ed van Cortenberghe, KWV de Kaag102(dnc)dncdncdncdncdncdnc
10601Hans Pleijsier, KMJC102(dnc)dncdncdncdncdncdnc
10880Harry J. Heijst, mevrouw Trix Poorter, GWV de Vrijbuiter102(dnc)dncdncdncdncdncdnc

Sprintwedstrijden

1734Pieter Daniels, WV Leidschendam4112
2411Hans Reyers, Mea Nota, KWV de Kaag5221
3815E.C.Bruijn, S Bruijn-kramer, Zeilvereniging de ouderlingen.10433
4840Anjo Klinkenberg, Jessica de Boer, ARZV12345
5861Durk Zandstra, nvt, nvt, KZV Langweer14554
6848Leen van Willigen, nvt, nvt, de Vrijbuiter19766
7593Wientjes21687
8758Bert Osborne, KWV De Kaag ARZV23878
9573Frans Smits, Bob van de Pol, GWV De Vrijbuiter51dnfdncdnc
9839Hans van der Meer, KWV De Kaag51dncdncdnc
9652Daan Daniels, Thessa Veenis, arxv51dncdncdnc
9619Guus van t Hof, Guus van t Hof, geen, ARZV51dncdncdnc
9421Mary Oskam-Plantenga, KWVL51dncdncdnc
9414ed van cortenberghe, KWV de Kaag51dncdncdnc
9601Hans Pleijsier, KMJC51dncdncdnc
9880Harry J. Heijst, mevrouw Trix Poorter, GWV de Vrijbuiter51dncdncdnc

NIWA, WV Noord-Zuid Nieuwkoop, 12 en 13 augustus 2017

1573Frans Smits, Bob van de Pol5113
2832Rina de Nooijer10532
3755Huib Ozinga, Marianne Blomhert11641
4277Nanco Oskam, Laurette Bronswijk202711
5628Jan-Piet Lohmann20398
6259Wim Broer224612
7340Nicolette Arnoldus, Serena Peck231526
8848Leen van Willigen261457
9840Anjo Klinkenberg278145
10763Frans de Bot, Nelleke Beelen299119
11839Hans van der Meer, Nova van der Meer31dns84
12692Jan de Vreede34111013
13601Hans van Pleijsier35131210
14812Peter van Brummelen38101315
15421Mary Oskam-Plantenga41121514
16784Jeanet Blokland42716dns
17875Chris Slagmoolen, Cor Ros5416dnsdns
18604Kris Visser57dnsdnsdns

Sneekweek, KWS, 5 t/m 10 augustus 2017

1468hans nieuwland, velserbroek, n.v.t.103-101132
2355pieter prins, amersfootrt, marjolijn prins15124-871
3742emiel westerhof, sneek, annette westerhof15-1313227
4674erik van der meer, grou, jacqueline brijder2244644-9
5830sipke schuurmans, leiderdorp, astrid schuurmans232(ocs)71013
6861df zandstra, bussum, nvt33662910-18
7433stoel, amsterdam, stoel35888-1765
8886siebrand deen, joure, froukje deen381155-19512
9783jos eringa, sneek, nvt395-1296118
10277nanco oskam, den haag, l.m.e. bronswijk44911-195910
11867willem de boer, leeuwarden, afke de boer461091013-154
12453folkert de boer, buitenpost, erieke kuitert561413133-1613
13786victor van solinge, terherne, francien griffioen597712-221716
14831bert hamminga, zwolle, nvt68-151411151414
15787jan hak, lemmer, fokje hak74233-2518822
16814gerrit klugkist, leeuwarden, tjibbe vd laan741216(dnf)7dnf11
17484wiebe visser, vianen, m. van genugten7618(ret)14121319
18641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist8017171714(dnc)15
19685erik de vries, tjalleberd, n.v.t.85191516-231817
20740jaap rouwé, den haag, titia rouwé8721(dnf)20111223
21558sjouke dijkstra, mantgum, nnb9516(dnf)1516dnc20
22809lodewijk slippens, vught, jimme slippens9920(dnf)2421dnc6
23756r.cuperus, sneek, nvtp10624182320(dnf)21
24307piet velink, heerenveen, nvt12022(dnf)2224dnc24
25889wijs, amsterdam, van dijk12425(dnc)2125dnf25
26762jan sonnenberg, gorssel, nienke sonnenberg130(dnc)dnc18dncdncdnc
27865rypke de jong, wolvega, n.v.t.140(dnc)dncdncdncdncdnc

Jolly Midweek, GWV De Vrijbuiter, 1, 2 en 3 augustus 2017

Goldfleet:

1755Huib Ozinga8512
2573Frans Smits, Bob van der Pol9621
3845Fred Knitel11353
4878Henk van der Zande19766
5847Henk Wittenberg, Rina de Nooijer221138
6832Rina de Nooijer, Henk Wittenberg2621014
7821Iman Damsté2613310
8664Tom Fick291577
9731Annelize Wreesmann, Marianne Blomhert3111812
10753Duuk Dudok van Heel, Lia Dudok van Heel33dnf44
11803Jules ten Berg3642111
12688Tonny Surendonk, Daan Groenendaal3691215
13840Anjo Klinkenberg3912918
14695Jan Docter40161113
15628Jan Piet Lohmann4117159
16812Peter van Brummelen43101419
17757Bob van der Pol48dns185
18848Leen van Willigen48141717
19637Jan Korswagen53820dns
20692Jan de Vreede, Evelien Pfeiffer54181620
21340Nicolette Arnoldus54191916
22785Stefano Pizzarello63202221
23587Fabrizio Brutti75dnsdnsdns
23834Piet van Zanten75dnsdnsdns

Silverfleet:

1751Donald Schotel6114
2601Hans Pleijsier8521
3143Wim Schoemaker15438
4414Ed van Cortenberghe233515
5809Lodewijk Slippens231067
6542Juul ten Berg242913
7593Jaap Wientjes, Lieve Wientjes251375
8882Tom Westen, Monique Westen2611123
9768Jacqueline Francoys, Jacques Francoys2761011
1049Lex Rijnink30dns42
11713Dorien Sandbergen, Pieter Jan Sandbergen3071310
12697Peter Nieuwmeyer, Betty Nieuwmeyer-van Brummelen348179
13113Michiel Feldberg389821
14828Frits Verbruggen4221156
15854Frans Portiek44181412
16665Constant van Lookeren Campagne45141120
17579Gerard Levy49191614
18779Willem Roelands50161816
19733Hanso Idzerda53122219
20855Edward Bausch, Marijn Bausch54171918
21223Elena Gasenzer58202117
22725Remmelt Kraneveld591520dns
23604Kris Visser72dnsdnsdns

Kaagweek, KWV De Kaag, 13 t/m 16 juli 2017

1652Daan Daniels, Thessa Veenis121121-443
2830Sipke Schuurmans21-8532155
3688Tonny Surendonk, Det Wosten2142-75514
4268Hans Reyers, Mea Nota22334-7732
5734Pieter Daniels295-864266
6840Anjo Klinkenberg37(dnc)dnc83321
7763Frans de Bot4467510(dns )97
8666Rudy Kuiters, Dick Snoek4724(dnf )129812
9692Jan de Vreede54-1291186128
10656Robin Nieboer59111010-148119
11675Jan Bart Lucas, Blanche Lucas667(dnf )913dns710
12773Pieter Kamminga, Folkert Kamminga751311-1511121414
13414Ed van Cortenberghe85(dns)dns1415101313
14839Hans van der Meer, Nova van der Meer87(dns)dns16dnsdnsdns
15760Jork Aten, Nicole Verburg88(dns )6139dnsdnsdns
16593Jaap Wientjes88(dns)retocs16111011
17673Jurri Rooyackers, Irene de Vries92(dns)dns1217131515
18718Fred Udo1021012(dns)dnsdnsdnsdns
19780Evert van Essen, nvt1099(dns)dnsdnsdnsdnsdns

Watersportverbond District Noord Kampioenschap, KWV Frisia, 8 en 9 juli 2017

1674Erik Meer van der, Grou52111
2824pieter bleeker, Groningen155325
3742Emiel Westerhof, Sneek209533
4870Reinhard Schroeder, Grabow2132106
5878Henk Zande van der, Wilp227654
6762Jan Sonnenberg, Gorssel2414613
7859Bert Bos, Muntendam2813942
8788Piet Boer de, Joure308787
9740Jaap Rouwé, Den Haag404111510
10603Luc Ooms, Westknollendam411110119
11784Jeanette blokland, Workum441087dnf
12641Tjibbe Laan van der, Leeuwarden481513911
13867Willem Boer de, Leeuwarden5112dnf128
14685Erik Vries de, Tjalleberd5114121312
15872Henk Tromp, Leeuwarden636dnsdnsdns
16748Jarig Hofma, MANTGUM63161414dns
17861Durk Zandstra, Bussum76dnsdnsdnsdns
17786Victor Solinge van, Terherne76dnsdnsdnsdns

Open Wedstrijden, Koninklijke Zeilvereniging “Oostergoo”, 2 juli 2017

1824Pieter Bleeker Groningen 321
2867Willem de Boer Leeuwarden 514
3872Henk Tromp Leeuwarden 752
4641T. van der Laan Leeuwarden 945
5859Bert Bos Muntendam 1037
6674Erik van der Meer Grou 13ocs3
7685Erik de Vries Tjalleberd 166dnf
8814Gerrit Klugkist Leeuwarden 177dns
9784Jeannette Blokland Workum 20dncdnc

Princenhoftocht, Koninklijke Zeilvereniging “Oostergoo”, 1 juli 2017

1824Pieter Bleeker Groningen 321
2674Erik van der Meer Grou 312
3859Bert Bos Muntendam 633
4867Willem de Boer Leeuwarden 945
5685Erik de Vries Tjalleberd 1064
6814Gerrit Klugkist Leeuwarden 1257
7641Tjibbe van der Laan Leeuwarden 1376
8784Jeannette Blokland Workum 20dnc dnc
8872Henk Tromp Leeuwarden 20dnc dnc

Vrijbuiterweekend, GWV De Vrijbuiter, 1 en 2 juli 2017

1832Rina de Nooyer, Henk Wittenberg, GWV De Vrijbuiter124251
2669Patricia Surendonk, Daan Groenendaal, KWVL151644
3573Frans Smits, Sjors van de Pol, GWV De Vrijbuiter1631210
4355Pieter Prins, Marjolijn Prins, GWV De Vrijbuiter2010316
5845Fred Knitel, KWVL2765313
6101Tries Scherpel, GWV De Vrijbuiter3194162
7664Tom Fick, Willemien Rooswinkel, KWVL318887
8878Henk van der Zande, GWV De Vrijbuiter35214109
9468Hans Nieuwland, WV Braassemermeer3512968
10688Tonny Surendonk, Ineke Dankelschijn, KWVL37512911
11763Frans de Bot, Nelleke Beelen, Aegir Rotterdam571618716
12772Willem Prins, KWVL5814171215
13803Jules Ten Berg, Annelot Ten Berg, KWVL651113dnc5
14731Annelize Wreesmann, Marianne Blomhert, KWVL6615151818
15380H. Reyers, Pieter Reyers, KWVL6713711dnf
16606Peter Caldenhoven, GWV De Vrijbuiter6819161419
17839Hans van der Meer, Nova van der Meer, KWV De Kaag7017192014
18768Jacqueline Francoys, Jacques Francoys, KWV Loosdrecht74dnc11243
19684Karel de Boer, Bo de Boer, GWV De Vrijbuiter7571022dnc
20883Eduard van Dishoeck, Nomen Nescio, KWVL7818211722
21484Wiebe Visser, GWV De Vrijbuiter8120232117
2217Rudolf Boswijk, KWVL9121242620
23821Iman Damsté, KWVL97dncdnc1312
24812Peter van Brummelen, KWVL9722252921
25593Jaap Wientjes, Jaap Wientjes, DMTRA104dnf222323
26828Frits Verbruggen, Floyd Frits Verbruggen, KWVL106232027dnf
27628Jan-piet Lohmann, GWV De Vrijbuiter111dncdnc1524
28143Wim Schoemaker, WV Braassemermeer114242628dnf
29779Willem Roelands, KWVL124dnf2725dnc
30680Sabine Romkes, KWVL127dncdnc19dnc
31601Hans Pleijsier, GWV De Vrijbuiter144dncdncdncdnc
31834Pieter van Zanten, WSV Het Witte Huis144dncdncdncdnc
31847Henk Wittenberg, Rina de Nooijer, GWV De Vrijbuiter144dncdncdncdnc
31848Leen Willigen, Van, GWV De Vrijbuiter144dncdncdncdnc
31861Durk Zandstra, KWV Langweer144dncdncdncdnc

Zomerwedstrijden, KWS, 24 en 25 juni 2017

1674erik van der meer, grou, jacqueline brijder3111
2784jeanet blokland, workum, Luuk Ooms11245
3763frans de bot, zoelen, nelleke beelen13364
4786victor van solinge, terherne, francien griffioen16538
5641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist254dnc2
6787jan hak, lemmer, f.hak27dnc26
7886siebrand deen, joure, froukje deen27dnc53
8685erik de vries, tjalleberd, nvt35dnc97
9814gerrit klugkist, leeuwarden, tjibbe vd laan35dnc79
10788p.a.j. de boer, joure, nvt37dnc810
11740jaap rouwé, den haag, titia rouwé40dnc1011
12808arthur lampe, rijswijk, nvt49dnf11dnc
13709k weissenbach, sneek, n.v.t.57dncdncdnc
13742emiel westerhof, sneek, thomas westerhof57dncdncdnc
13848leen van willigen, overdinkel, nvt57dncdncdnc
13859bert bos, muntendam, nvt57dncdncdnc

Nieuw Loosdrecht Weekend, WSV Het Witte Huis, 17 en 18 juni 2017

Op zondag werd niet gezeild wegens te weinig wind

1753Duuk Dudok van HeelKWVL312
2573Frans SmitsVrijb541
3803Jules ten BergKWVL734
4834Piet van ZantenHWH826
5731Annelize WreesmannKWVL1183
6355Pieter PrinsVrijb1165
7847Henk WittenbergVrijb1459
8880Harry Heyst17107
9832Marina de NooyerVrijb17710
10688Tonny SurendonkKWVL1798
11821Iman DamstéKWVL24DNC12DNC12

Braassem Summer Regatta, WSV Braassemermeer, 10 en 11 juni 2017

1468Hans Nieuwland72-311111
2734Pieter Daniels1511344-62
3268M. Nota, H. Reyers184-542233
4718Fred Udo20322562(dns)
5143Wim Schoemaker28666334(dns)
6588Jaap van Hasselt28545-6554

Holland-Weekend, KWV Loosdrecht, 10 en 11 juni 2017

1755Huib Ozinga1211313-43-5
2845Fred Knitel22-10292-15513
3664Tom Fick, Willemien Rooswinkel22385-14-9222
4753Duuk Dudok van Heel, Lia Dudok van Heel232-6-1336156
5684Karel de Boer, Melle de Boer28544-12186-10
6573Frans Smits, Bob van de Pol2975-11-92771
7757Martijn vd Pol30431-1076-99
8861DF Zandstra36(dns)725-133118
9834Van Zanten52-19-1986415154
10797Hans Mallant, Tonny Surendonk571191011-17-13412
11803Jules ten Berg, Juul ten Berg578156-165-211211
12579Wouter Levij639121271211-17(dns)
13731Annelize Wreesmann, Marianne Blomhert741514-17-171117107
14628Jan-Piet Lohmann7616-21-2113169814
15751Cees Kurpershoek761313-16-1814101313
16467Tim Meijer, Frederike Meijer ter Horst81121115-3010-181617
17767Bob Coebergh9761078(dns)(dns)dnsdns
18883Eduard van Dishoeck99-2318-261920121416
19821Iman Damsté1181816144(dns)(dns)dnsdns
20840Anjo Klinkenberg12324252225819(dns)(dns)
21414Ed van Cortenberghe125-28232526181419(dns)
22601Hans Pleijsier127(dsq)272823(ocs)161815
23880Harry J. Heijst12822-262420192320(dns)
24828Frits Verbruggen, Jelle de Waard144252823272120(dns)(dns)
25779Willem Roelands1442724-2928222221(dns)
26695Jan Docter14814(dns)2015(dns)dnsdnsdns
27578Ben Akkerman14926171822(dns)(dns)dnsdns
28768Jacqueline Francoys, Jacques Francoys15417202724(dns)(dns)dnsdns
29542Jelle de Waard16021223021(dns)(dns)dnsdns
30592O. Vis16320291929(dns)(dns)dnsdns
31113Michiel Feldberg198(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns
31725Remmelt Kraneveld198(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns

Pinksterevenement, KWV De Kaag, 3 t/m 5 juni 2017

Winnaar van de hoofdprijs (de J.J. van ’t Hoogerhuys-wisselbeker): Pieter Bleeker en Gea van Ommen (824)
Winnaar van de silver fleet: Jaap van Hasselt (588)
Winnaar van de Zilveren Van der Steur-jol (beste resultaat in laatste wedstrijd op zaterdag en eerste wedstrijd op zondag): Wim Bleeker (869)
Winnaar van de Single Handed Trophy: Hans Nieuwland (468)
Winnaar van de Greet Tims-aquarel (winnaar van de langeafstandswedstrijd): Remy Arnaud (FRA 58)
Winnaar van de Juiste Koers-prijs (beste start in eerste wedstrijd op zondag; deze keer de langeafstandswedstrijd): Leen van Willigen (848)
De Star is Born-prijs ging naar Marcel Bleeker (657)

Uitslag van de Gold Fleet (gecorrigeerd):

1824Pieter Bleeker12333-81-611
2869Wim Bleeker141142-1042-6
3755Huib Ozinga1421-6-54232
4FRA 58Remy Arnaud2717(ocs) -2918(dns) -2755
5573Frans Smits34-162(ret) -29761063
6411Hans Reyers3584(ocs) -29-173974
7652Daan Daniels37267-1328-1512
8753Duuk Dudok van Heel374541077-11-13
9468Hans Nieuwland385813(ocs) -27138(dns) -27
10845Fred Knittel41342611(dnf) -27(dns) -2715
11669Patricia Surendonk42-14221112114-16
12666Rudy Kuiters42439-24-1331211
13840Anjo Klinkenberg456125-14-205107
14830Sipke Schuurmans481276-235117(dns) -27
15380Rieks Reyers59714516-18-1798
16839Hans van der Meer6613139-21912-2310
17534Carlien Daniels6778-15-251515139
18859Bert Bos70598151716-20-20
19870Reinhard Schroeder7165319-2321-2217
20688Tonny Surendonk811611192123(dns) -27(dns) -27
21848Leen van Willigen81156(ocs) -291216-181814
22734Pieter Daniels8213107-2019-201419
23112Bert Hamminga85141211-18-22141618
24763Frans de Bot87813(dns) -294241919(dns) -27
25692Jan de Vreede89121010-26142221(dns) -27
26421Mary Oskam Plantenga1101091522(dns) -27(dns) -27dns 27dns 27

Uitslag van de Silver Fleet:
1588Jaap van Hasselt20-1511-1315111
2760Jork Aten23-21(dns ) -291231223
3656Robin Nieboer34-21-171364344
4882Tom Westen43-17-181296655
5601Hans Pleijsier631916111034(dns) -27(dns) -27
6717André Maron7024201414(dns) -27(ret) - 27107
7637Jan Korswagen7620151022(dns) -27(dns) -27dns 27
8593Pierre Moneger7722(dns ) -29847(dns) -279dns 27
9885P.N. Korswagen862014(dns ) -2913(dns) -2757dns 27
10FRA 48Pierre Lambert8624211488(dns) -2711(dns) -27
11675Jan Bart Lucas10317(dns ) -29(dns ) -29dnf 27dns 27dns 2732
12268Mea Nota12310(dns ) -29(dns) -295dns 27dns 27dns 27dns 27
13673Jurri Rooyackers12323191611(dns) -27(dns) -27dns 27dns 27
14773Pieter Kamminga124(dns ) -29(dns ) -29dns 29dns 27dns 27dns 2786
15FRA 45Philippe Le Rouzo12522(dns ) -29(dns ) -2916dns 27dns 276dns 27
16GER 223Elena Romana Gasenzer13323(dns ) -29(dns ) -2917dns 27dns 2712dns 27
17661Lex Burgel13419(dns ) -29(dns ) -297dns 27dns 27dns 27dns 27
18143Wim Schoemaker14118(dns ) -29(dns ) -2915dns 27dns 27dns 27dns 27
19657Marcel Bleeker1439(dns ) -29(dns ) -29dns 27dns 27dns 27dns 27dns 27
20718Fred Udo1439(dns ) -29(dns ) -29dns 27dns 27dns 27dns 27dns 27
21762Jan Sonnenberg14611(dns ) -29(dns ) -29dns 27dns 27dns 27dns 27dns 27
22373Jos van der Voort14611(dns ) -29(dns ) -29dns 27dns 27dns 27dns 27dns 27
23649Gert Jan van der Meer149(dns ) -29(dns ) -29dns 2912dns 27dns 27dns 27dns 27
24780Evert van Essen15318(dns ) -29(dns ) -29dns 27dns 27dns 27dns 27dns 27
25FRA 28Christian Pauchet164(dns ) -29(dns ) -29dns 29dns 27dns 27dns 27dns 27dns 27
26864Martin Trompert164(dns ) -29(dns ) -29dns 29dns 27dns 27dns 27dns 27dns 27

Hemelvaart-Wedstrijden, WSV Het Witte Huis / GWV De Vrijbuiter, 25 t/m 28 mei 2017

1573Frans SmitsVrijb7-22121-31-3
2834Piet van ZantenHWH101121-9-6-65
3688Tonny SurendonkKWVL23(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC153221
4832Rina de NooijerVrijb34(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC154474
5845Fred KnitelKWVL36(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC15213DNC15
6812Peter van BrummelenKWVL44(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC157DNC1552
7848Leen van WilligenVrijb50(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC15578DNC15
8880Harry HeijstVrijb5133(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC15DNC15DNC15
9751Cees KurpershoekKWVL51(DNC15)(DNC15)(DNC15)3DNC158DNF10DNC15
10601Hans PleijsierKMJC56(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC1565DNC15DNC15
11772J.P. PrinsKWVL61(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC15DNF12DNC154DNC15
12731Annelize WreesmannKWVL62(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC1589DNC15DNC15
13854Frans PortiekKWS65(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC151010DNC15DNC15
14414Ed van CortenbergheDe Kaag75(DNC15)(DNC15)(DNC15)DNC15DNC15DNC15DNC15DNC15

Kleine Sneekweek, KWS, 25 t/m 28 mei 2017

1824pieter bleeker, groningen, geja van ommen14-825115
2674erik van der meer, grou, jacqueline brijder17171(ocs)62
3433hero nieveen, indijk, nog niet bekend1936(ocs)343
4886siebrand deen, joure, froukje deen2344(ocs)474
5830sipke schuurmans, leiderdorp, -252311(ocs)27
6859bert bos, muntendam367-109839
7784jeanet blokland, workum, nvt389526(dns)16
8787jan hak, lemmer, jf hak41-151572512
9786victor van solinge, terherne, francien griffioen4218(dns)3588
10112bert hamminga, jinja4511(dns)12796
11685erik de vries, tjalleberd, n.v.t.5210-161391010
12641t.van der laan, leeuwarden, gerrit klugkist53141161111-15
13762jan sonnenberg, gorssel, nvt545110(dns)dnsdns
14783jos eringa, sneek, nvt541313410(dns)14
15788p.a.j. de boer, joure, nvt58169812(dns)13
16861df zandstra, bussum, nvt631212(ocs)ocsdns1
17709k weissenbach, sneek, net641781414(dns)11
18858marcel huitema, oudehaske, nvt676141513(dns)dnf

Twaalfvoetsjollenweekend, Haarlemse JachtClub, 20 en 21 mei 2017

1824Pieter Bleeker163344-152
2869Wim Bleeker171-95119
3845Fred Knitel1841-6553
4753Duuk Dudok van Heel275736-166
5652Daan Daniels2810-1513104
6664Tom Fick3074-171261
7573Frans Smits31112112-145
8784Jeanette Blokland3768211-2210
9468Hans Nieuwland382-18137313
10669Patricia Surendonk46859-171212
11718Fred Udo47146-2110215
12734Pieter Daniels49-201171498
13411Hans Reyers661810(dsq)91811
14259Wim Broer721222(dns)81317
15373Jos van der Voort73913(dns)151719
16604Kris Visser76-26171816718
17840Anjo Klinkenberg78231614-251114
18755Huib Ozinga90(dns)dnsdns1347
19832Rina de Nooijer92151915-262023
20762Jan Sonneberg931714(dns)218dns
21628Jan Piet Lohman9313(ocs)12222125
22839Hans vd Meer972412192319-27
23268M.Nota1011921(dns)202516
24534Carlien Daniels10225-278192624
25848Leen van Willigen1022120201823-26
26768Jacqueline Francoys103222610-272421
27812Peter van Brummelen105162316(ocs)2822
28740Jaap Rouwe1232725(dns)242720
29572Rick Stapel13229242229-3028
30463Fred Sleutel1422828(dns)282929
31864Martin Trompert165(dns)dnsdnsdnsdnsdns
31143Wim Schoemaker165(dns)dnsdnsdnsdnsdns

Gouwe Ouwe, Watersport Vereniging Rotterdam, 6 en 7 mei 2017

1845Fred Knitel81331
2884Paul Bergwerf134126
3652Daan Daniels166244
4692Jan de Vreede243687
56660Rudy Kuiters2557112
6864Martin Trompert2524118
7718Fred Udo2778102
8687Anne Roskam2885510
9734Pieter Daniels3191075
10268M. Nota33101193
11637Cor Zwagerjan3511969
12623Sikko Steenstra4712121211
13673Jurri Rooyackers5513dnsdnsdns

Voorjaarswedstrijden, KWV Frisia, 6 en 7 mei 2017

1832Marina Nooijer de, Oostzaan6114-15
2674Erik Meer van der, Grou9-9531
3861Durk Zandstra, Bussum923-174
4869Wim Bleeker, Assen10-15262
5870Reinhard Schroeder, Grabow13445-6
6886Siebrand Deen, Joure1557-163
7859B.J. Bos, Muntendam1636-97
8878Henk Zande van der, Wilp2310-1485
9742emiel Westerhof, Sneek241392(dnf)
10770Harry Kort, Lelystad257-11108
11112Bert Hamminga, Jinja Uganda27610-1311
12786Victor VAN SOLINGE, Terherne2888-1812
13685Erik Vries de, Tjalleberd3511-151410
14847Henk Wittenberg, Oostzaan36(dns)dns114
15762Jan Sonnenberg, GORSSEL37(dns)dns79
16798Ab Osch van, Hardenberg37-16131113
17641Tjibbe Laan van der, Leeuwarden40121612-17
18657Marcel Bleeker, Assen471412(dns)dns
19558Sjouke Dykstra, Mantgum52(dns)dns1516
20784jeanette blokland, Workum63(dns)dnsdnsdns

Voorkaag, KWV De Kaag, 29 en 30 april

1277Nanco Oskam, Lorette Bronswijk211
2870Reinhard Schroeder532
3666Rudy Kuiters, Dick Snoek152dnf
4468Hans Nieuwland174dns
5864Martin Trompert185dns
6143Wim Schoemaker26dnsdns
6637Jan Roelf Korswagen26dnsdns
6675Jan Bart Lucas, Blanche Lucas26dnsdns
6692Jan de Vreede26dnfdns
6740Jaap Rowé26dnsdns
6839Hans van der Meer26dnsdns
6848Leen van Willigen26dnsdns

Paaswedstrijden, GWV Elfhoeven, 15 en 16 april 2017

Geen 12-voetsjollenstarts (te weing inschrijvingen)

Openingswedstrijden, KWS, 22 en 23 april 2017

Geen 12-voetsjollenstarts (te koud, te nat, te veel wind)